Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

furra ulpiana | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe furra ulpiana,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furra ulpiana Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:20 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Ulpiane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
23 Mar 14:51 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Ulpiane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
26 Tet 00:22 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Ulpiane

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Gush 18:14 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Ulpiana

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
29 Gush 10:24 Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Lagjen Ulpiana

250 EUR / muaj

23 Gush 11:59 Banesa , Prishtinë

Banesē me Qera në ULPIANË

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
22 Gush 23:38 Banesa , Prishtinë

Banesē me Qera në ULPIANË

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
17 Gush 11:43 Banesa , Prishtinë

Banesē me Qera në ULPIANË

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
17 Maj 14:17 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Maj 16:26 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Maj 22:38 Banesa , Prishtinë

Banesë me qera në Ulpianë - Prishtinë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Pri 11:57 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpiane Prishtine

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Pri 15:51 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpiane te furra Ulpiana

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Pri 15:27 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpiane Prishtine

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Mar 13:03 Banesa , Prishtinë

Banes me qira në Ulpian c,15 afër banesave të oficerve te fu

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Mar 09:57 Banesa , Prishtinë

Banes me qira në Ulpian c,15 afër banesave të oficerve te fu

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Mar 17:16 Banesa , Prishtinë

Banes me qira në Ulpian c,15 afër banesave të oficerve te fu

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Mar 16:44 Banesa , Prishtinë

Banesa me Qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Mar 11:31 Banesa , Prishtinë

Banes me qira në Ulpian c,15 afër banesave të oficerve te fu

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Mar 10:21 Banesa , Prishtinë

Banesa me Qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
22 Shk 18:37 Banesa , Prishtinë

Banesē me Qera në ULPIANË

Numri i dhomave: 2,5
15 Shk 08:44 Banesa , Prishtinë

Banesē me Qera në ULPIANË

Numri i dhomave: 2,5
14 Shk 14:09 Banesa , Prishtinë

Banesē me Qera në ULPIANË

Numri i dhomave: 2,5
08 Shk 07:39 Banesa , Prishtinë

Banesē me Qera në ULPIANË

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Jan 21:02 Banesa , Prishtinë

Banesē me Qera në ULPIANË

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Jan 07:51 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Ulpian

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Jan 13:53 Banesa , Prishtinë

Kërkoj bashkëbanues

Numri i dhomave: 2,5
27 Korr 09:00 Banesa , Prishtinë

Leshoj banesen me qera per 6 studente

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Korr 16:23 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpian

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
12 Korr 16:44 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Korr 16:42 Banesa , Prishtinë

Banes me qira mbrapa AAK

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Korr 13:30 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen Ulpiana

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Qer 17:01 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen Ulpiana

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Maj 08:38 Banesa , Prishtinë

Shitet urgjent

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
16 Mar 12:38 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me #qera ne Ulpiane!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Shk 23:23 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpian.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Korr 22:45 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NË ULPIANË - 110.000 Euro

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
24 Korr 13:25 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NË LAGJEN ULPIANA NË RRUGËN KRYESORE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Korr 20:19 Banesa , Prishtinë

Kêrkoj bashkēbanues

Numri i dhomave: 2,5
06 Korr 20:10 Banesa , Prishtinë

Kërkoj bashkêbanues

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
07 Qer 14:31 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpianë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
13 Shk 16:31 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Lagjen Ulpiana, te Furra Ulpiana

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
15 Jan 12:56 Banesa , Prishtinë

Kërkoj bashkêbanues

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
07 Jan 18:07 Banesa , Prishtinë

Kërkoj bashkêbanues

Numri i dhomave: 2,5
17 Gush 15:51 Banesa , Prishtinë

Leshoj banesen me qera per 6 studente

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
31 Korr 16:40 Banesa , Prishtinë

Kërkoj bashkëbanues.

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj furra ulpiana | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione