Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

garsonjere me qera | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garsonjere me qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj garsonjere me qera Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Garsonjere me qera ne Ulpian

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
Sot 17:28 Banesa , Prishtinë

Garsoniere me qera ne lagjen Parku i Qytetit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
26 Mar 21:19 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Prishtine

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Shk 11:20 Banesa , Prishtinë

garsonjerk me qera ne ulpian

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
29 Dhj 16:50 Banesa , Prishtinë

Zyre / Banese me qera

250 EUR / muaj

07 Dhj 22:05 Banesa , Prishtinë

Banesë me qera garsonjere

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
13 Tet 13:35 Banesa , Prishtinë

Garsonjere me qera

Numri i dhomave: 1
06 Tet 17:02 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera ditore javore booking airbnb

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Sht 22:41 Banesa , Prishtinë

Banesë me qera garsonjere

Numri i dhomave: 1,5
24 Sht 16:34 Banesa , Prishtinë

Garsonjere me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
16 Sht 23:46 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera ditore javore mujore

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
26 Korr 09:41 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa (Garsonjere) me qera në lagjën Aktash/Bregu

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Korr 05:50 Banesa , Prishtinë

Banese me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
01 Korr 19:01 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpiane

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Qer 09:50 Banesa , Prishtinë

Garsonjere me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
31 Mar 15:24 Banesa , Prishtinë

Banes(garsonjere) me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
22 Mar 11:32 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesë-garsonjere me qera.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
09 Mar 13:15 Banesa , Prishtinë

Banese me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Shk 16:17 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Jepet Gasonjere me qera mbrama teatrit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
11 Shk 16:23 Banesa , Prishtinë

Garsonjere me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Dhj 13:04 Banesa , Prishtinë

Garsonjere (32+4m2) afer rruges B Prishtine

29 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Sht 09:25 Banesa , Prishtinë

garsonjere me qira

180 EUR /

Numri i dhomave: 1,5
06 Gush 20:29 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

Numri i dhomave: 1
22 Korr 23:51 Banesa , Prishtinë

Banesa-gardonjere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
03 Mar 18:31 Banesa , Prishtinë

Garsonjere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Nën 18:58 Banesa , Prishtinë

# 144 -Banese me qera ne Lagjen e Muhaxhereve

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
03 Nën 15:36 Banesa , Prishtinë

Garsonjere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Tet 19:46 Banesa , Prishtinë

Leshoj banes me qera

Numri i dhomave: 1
02 Tet 16:48 Banesa , Prishtinë

Leshoj banesa-garsonjere me qera ne Prishtine.

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
25 Sht 11:10 Banesa , Prishtinë

Garsonjere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Mar 14:23 Banesa , Prishtinë

LESHOHET ME QERA BANESA NE QENDER TE PRISHTINËS

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
12 Mar 22:36 Banesa , Prishtinë

LESHOHET ME QERA BANESA NE QENDER TE PRISHTINËS

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
08 Mar 23:08 Banesa , Prishtinë

Garsonjere me qera

Numri i dhomave: 1
23 Jan 23:47 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qera te qafa

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
05 Jan 20:19 Banesa , Prishtinë

Garsonjere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Jan 20:10 Banesa , Prishtinë

Lëshohet Banesa me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj garsonjere me qera | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione