Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

grand | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe grand,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj grand Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:14 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Qender 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:55 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira banesa moderne në Veternik

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:55 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira Banesa e re, te Albi Mall, Veterrnik

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:54 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 64m², rr. Pjetër Bogdani, Tophane

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:54 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa me sipërfaqe 60m², Aktash.

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:53 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali në Tophane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:53 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 70m², në Ulpianë, Prishtinë.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:47 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa te Mati 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 14:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Bregun e Diellit "M1"

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:46 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Qender "M1"

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Zyre me qira te Rr. B "M1"

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:13 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA 133m²

Numri i dhomave: 4
Sot 05:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shiten banesa ne rrugen A ne Prishtine

990 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 02:21 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 100 M2 te Prishtina e Re

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 14:21 Banesa , Prishtinë

JEPET OBJEKTI ME QERA 3444m2

Numri i dhomave: 10
Dje 02:14 Banesa , Prishtinë

Objekt afarist me QIRA / Veternik afër Albi Mall - 3440m²

18 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
25 Mar 19:30 Banesa , Prishtinë

Jepet banesa me qera ne Fushkosove, Rr.Dardania

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Mar 13:49 Banesa , Prishtinë

OFROHET PER QERA OBJEKTI AFARIST 3440m2

Numri i dhomave: 10
24 Mar 14:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË QENDER

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
23 Mar 14:09 Banesa , Prishtinë

Lëshohet shtepia me qira në lagjën Veternik

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
23 Mar 14:00 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në lagjën Qender

Numri i dhomave: 3
11 Mar 22:44 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa te Hotel Grand ne Qender

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Mar 11:17 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #QIRA garsonierë 35m² në afërsi të Hotel Grand

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
07 Mar 19:44 Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje, 100m2 ne Prishtine

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Mar 14:30 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Qender

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Mar 12:16 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Qender

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Mar 12:06 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Veternik

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Mar 12:00 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Mar 11:58 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Veternik

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Shk 09:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Zyre me qira ne Qender "M1"

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Shk 04:49 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira zyrja (banesë) 40m2 kati i parë në Ulpijanë

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj grand | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione