Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

luan haradinaj | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe luan haradinaj,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj luan haradinaj Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira në Rrugën B

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:59 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa me qera ne Qender, 350€

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Sot 09:30 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Qender_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 15:45 Banesa , Prishtinë

Leshohet me qira banesa ne lagjen Qender

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 14:45 Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 në Shitje në Lagjen e Spitalit

1 050 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:45 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira në Lagjen e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 14:43 Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 në Shitje në Kalabri

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 14:42 Banesa , Prishtinë

Shitet Lokali në Qendër

135 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 14:38 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira në Lagjen e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:17 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Qender

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
24 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË QENDËR

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
13 Mar 14:52 Banesa , Prishtinë

zyre me qire ne qender

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Mar 10:42 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera Qender

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
07 Mar 10:06 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira ne Qender te Prishtines

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Shk 12:59 Banesa , Prishtinë

Banesë 3+1 në Shitje në Lagjen e Spitalit

850 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Shk 13:29 Banesa , Prishtinë

Zyre me qera ne Sheshin Nena Tereza

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
10 Jan 14:20 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira në Lagjen e Spitalit

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
30 Nën 15:11 Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira në Rrugën C

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Nën 15:08 Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira në Kalabri

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Nën 15:08 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira në Rrugën B

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Nën 15:08 Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira me Garazhë te Prishtina e Re

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
01 Nën 13:30 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lokal me Qira në Qendër

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
01 Nën 13:30 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 në Shitje në Qendër

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
21 Sht 10:44 Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Lagjen e Spitalit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Gush 16:58 Banesa , Prishtinë

Banesa në shitje në qendër të Prishtinës

265 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Gush 20:53 Banesa , Prishtinë

Banesa në shitje në qendër të Prishtinës

265 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Gush 14:30 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 në Shitje në Arbëri

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
18 Gush 11:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 në Shitje në Arbëri

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
12 Gush 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Gush 13:39 Banesa , Prishtinë

Banesat në Shitje në Rrugën A

900 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Gush 17:19 Banesa , Prishtinë

•Ofrohet për #Qira Banesa 2+1 ne qender rr. Luan Haradinaj

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Gush 00:47 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira në Lagjen e Spitalit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj luan haradinaj | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione