Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shkolles | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shkolles,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shkolles Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Mar 16:15
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa në lagjen Mati 1 Rr. Sokol Sopi

103 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5

Sot 09:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në Mati

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 09:52 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Tophane 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:49 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesa ne Shitje Mat 65250 € 2 + 1

65 250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:45 Banesa , Prishtinë

Shitet Banes 3 dhomëshe 85m2 kati 6 Bregu i Diellit

134 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:44 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen 4 Llullat(Vellusha) 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:44 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpiane 4Dh.Gjumi me Termokos

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 09:44 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Tophane

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Mati 250 €

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:36 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 3+1

460 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 09:31 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:29 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen e Spitalit 1+1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:28 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen Mati 1 3+1

1 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sot 09:23 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiane1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:23 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me Qira Rruges per Kolovice

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:22 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa Banesa 60m2, kati 4, Topahane te Bahollt

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 60m2 me Qira në Qendër

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 08:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë në shitje në Ulpianë 50m2

114 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 08:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA ne #Emshir #Connect

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shkolles | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione