Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

zyre ulpian | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zyre ulpian,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj zyre ulpian Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Ulpian 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera për Zyre, Ulpian

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
29 Mar 11:29 Banesa , Prishtinë

Zyre me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
10 Mar 00:27 Banesa , Prishtinë

Banes në Ulpian, në rrugën kryesore

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Mar 11:42 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
02 Mar 11:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Ulpian

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Shk 18:01 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
28 Shk 11:48 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

ZYRE ME QIRA NE ULPIAN AFER ISH HOTEL BACIT 300EURO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
23 Shk 15:12 Banesa , Prishtinë

Zyre me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Shk 22:53 Banesa , Prishtinë

BANESA NE ULPIANE -Kati1 Rr.Bulevardi i deshmoreve

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Shk 09:02 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Ulpiane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
09 Shk 13:38 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Ulpian

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Jan 18:25 Banesa , Prishtinë

QENDER - banesa me qira

167 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Jan 18:13 Banesa , Prishtinë

QENDER - banesa me qira

167 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Jan 18:13 Banesa , Prishtinë

QENDER - Banesa me qira

167 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Jan 18:13 Banesa , Prishtinë

EKSKLUZIVE - PENTHAUS me qira me sip. 380m2 - afer rruges B

Numri i dhomave: 7
21 Jan 18:13 Banesa , Prishtinë

EKSKLUZIVE - BANESA/ZYRA ME QIRA 380m2 - afer rruges B

Numri i dhomave: 7
21 Jan 18:09 Banesa , Prishtinë

QENDER banesa me qira

167 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Jan 15:23 Banesa , Prishtinë

QENDER - banesa me qira

167 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Jan 08:39 Banesa , Prishtinë

EKSKLUZIVE - PENTHAUS me qira me sip. 380m2 - afer rruges B

Numri i dhomave: 7
07 Jan 02:23 Banesa , Prishtinë

Banesë/zyre me QIRA / 1+5 - Ulpian - 120m2

1 500 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
07 Tet 10:38 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
18 Gush 20:26 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Ulpiane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
20 Korr 00:20 Banesa , Prishtinë

Banesa në #SHITJA #ULPIAN 2+1

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Qer 10:33 Banesa , Prishtinë

Leshohet Zyre me qira ne Ulpiane

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
07 Qer 09:28 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qera ne Ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
27 Pri 10:29 Banesa , Prishtinë

Banes ne Shitje me Flet Poseduese Ulpian

38 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Pri 13:49 Banesa , Prishtinë

Garsonjerk me qera ne ulpian

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
25 Pri 13:02 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane afer AAK

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Nën 12:58 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Ulpian

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Tet 15:53 Banesa , Prishtinë

Leshoj banes/zyre me qera te barnatorja Rexal ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Gush 15:00 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa D1 ulpian kati 1 ose leshohet ne qera

1 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Qer 10:08 Banesa , Prishtinë

banes

350 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Mar 01:13 Banesa , Prishtinë

Banese me qera Ulpiane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Mar 15:39 Banesa , Prishtinë

Leshoj zyre/banes me qera te barnatorja Rexal ne ulpian

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Mar 00:37 Banesa , Prishtinë

Leshoj banes/zyre me qera te barnatorja Rexal ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Shk 23:46 Banesa , Prishtinë

Leshoj banes/zyre me qera te barnatorja Rexal ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Dhj 10:55 Banesa , Prishtinë

Garsonjerka me were

Numri i dhomave: 2
12 Nën 19:04 Banesa , Prishtinë

-130- Zyre me qira ne Ulpian 150 Euro

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
19 Tet 10:53 Banesa , Prishtinë

Jepet me qera per zyre,ordinancë b.3 dh. ne Ulpian

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
11 Gush 19:06 Banesa , Prishtinë

Leshohet me qira banesa

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
22 Maj 12:47 Banesa , Prishtinë

BANES-ZYRE me Qira Lokacioni: ULPIAN

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
11 Mar 14:28 Banesa , Prishtinë

Banes -Zyre me 4 njesi me qira në Ulpian/

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
29 Jan 12:14 Banesa , Prishtinë

Leshoj zyre me qera ne Ulpian 75m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj zyre ulpian | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione