Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piktura | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Piktura,kategori Banesa,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Piktura Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:00 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali në Fushë Kosovë

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:00 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa në Prishtinë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 18:00 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira lokali me lokacion në Prishtinë, Arberi.

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:59 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali në Aktash

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 17:59 Banesa , Prishtinë

Ofrohet lokali për #qira me lokacion në Prishtinë, Mati 1,

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:59 Banesa , Prishtinë

Ofrohet lokali për qira në Prishtinë, Rruges per Germi

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 17:58 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet banesa për #qira në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:58 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #qira Lokali 50m² me lokacion në Fushë Kosovë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 17:58 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 40m², Lagjia e Muahaxherëve

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 17:58 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa në rrugën C

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 84m², te Prishtina e Re

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:57 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa afër shkollës "Elena Gjika"

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:57 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 62m², rr. Eduard Lir, Dragodan.

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:57 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #shitje banesa në Fushë Kosovë.

Numri i dhomave: 3
Sot 17:57 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa me sipërfaqe 60m², Aktash.

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:57 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 70m², në Ulpianë, Prishtinë.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:56 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #qera banesa 65m² me lokacion në Fushë Kosovë.

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:56 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 138m², në Pejton, Prishtinë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:55 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje lokali në Bregun e Diellit

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:53 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 102m², Rruga A, Prishtinë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:53 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qera lokali 170m² te Lagjia e Muhaxherëve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Sot 17:51 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 112m², në Arbëri.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 17:51 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 120m², në Aktash.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 17:51 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa te Prishtina e Re

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:50 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa për zyre 82m², te Prishtina e Re

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:50 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 55m², në Emshir, Prishtinë.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:50 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 60m², rr. Ismail Dumoshi, Prishtinë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:50 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa te Mati 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 17:49 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 98m² te Mati 1.

Numri i dhomave: 3
Sot 17:49 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 86m², Lagjia e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:49 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa moderne 87m², Bregu i Diellit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:45 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa në Fushë Kosovë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:44 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 90m², Rruga B, Mbrapa Royal Mall.

1 150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:44 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali në Tophane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:42 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa moderne dhe luksoze 65m², Prishtinë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:42 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 60m² në Sheshin "Nënë Tereza"

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:33 Banesa , Vushtrri

Ofrohet për qira Lokali në Qendër të Vushtrrisë - 240m2

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:33 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira Banesa e re, te Albi Mall, Veterrnik

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira banesa moderne në Veternik

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:29 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 64m², rr. Pjetër Bogdani, Tophane

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:17 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me #Qira në Qendër

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
25 Mar 19:30 Banesa , Prishtinë

Jepet banesa me qera ne Fushkosove, Rr.Dardania

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Piktura | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione