Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lakrishte banes me qëra | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime

Banesa , 77
Dhoma , 2
Cimer/e , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lakrishte banes me qëra,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lakrishte banes me qëra Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 15:02 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NE LAKRISHT 60m2

Numri i dhomave: 2,5
13 Shk 09:53 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

250 EUR / muaj

20 Dhj 21:05 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Lakrishte

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
09 Dhj 12:28 Banesa , Prishtinë

BANES ME QERA NË PRIME GROUP LAKRISHTE

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 12:13 Banesa , Prishtinë

BANES ME QERA NË PRIME GROUP LAKRISHTE

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Nën 12:08 Banesa , Prishtinë

Ipet banes me qera lakrisht super banes luksoze 043824057

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
28 Tet 17:35 Banesa , Prishtinë

Kerkoj banes me qera

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
28 Tet 17:35 Banesa , Prishtinë

Kerkoj banes me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Tet 17:35 Banesa , Prishtinë

Kerkoj banes me qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
28 Tet 17:34 Banesa , Prishtinë

Kerkoj banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Tet 16:49 Banesa , Prishtinë

Kerkoj Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Tet 11:26 Banesa , Prishtinë

�� Banes ( shtepi )me qera ne qender

150 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
22 Gush 23:41 Dhoma , Prishtinë

Banes me qera

50 EUR / muaj

14 Korr 16:10 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Lakrishte

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
16 Qer 13:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Lakrishte

780 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
30 Mar 13:44 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Lakrisht

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Mar 00:11 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ndertesa Nartel

Numri i dhomave: 1
21 Shk 21:31 Banesa , Prishtinë

Leshohet zyre me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
20 Shk 22:07 Banesa , Prishtinë

banes me qera ne Lakrisht

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
27 Dhj 09:07 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Dhj 09:07 Cimer/e , Prishtinë

Banes me qera cimere femer

27 Dhj 08:55 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Dhj 22:59 Dhoma , Prishtinë

Banes me qera

50 EUR / muaj

26 Dhj 19:48 Banesa , Prishtinë

Banes me qera Prishtine - Lakrishte

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Nën 19:12 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qera ose zyre

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
23 Sht 09:47 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Korr 20:51 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Qer 13:57 Banesa , Prishtinë

Banes (83m2) me qira ne Nartel Center

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Qer 14:16 Banesa , Prishtinë

Banes (83m2) me qira ne Nartel Center

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 17:59 Banesa , Prishtinë

Banes (83m2) me qira ne Nartel Center

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Shk 09:31 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
27 Jan 01:24 Banesa , Prishtinë

banes qera per zyre dhe banim Dukagjini Residence

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Jan 17:27 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

Numri i dhomave: 1
29 Dhj 10:00 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Nën 12:30 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Maj 18:36 Banesa , Prishtinë

Jape me qera 1 lokal dhe 1 banes

Numri i dhomave: 3
21 Shk 22:04 Banesa , Prishtinë

Jepet banesa me qera ne Lakrishte

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lakrishte banes me qëra | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione