Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes Banes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Imobiliare dhe vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shes Banes,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shes Banes Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Mar 16:46
Linku:
Banesa , Mitrovicë

Banes e re ,e sapondertuar, 97m ne qender te Mitrovices

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 03:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 23:28 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:28 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen rruga B 2+1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:23 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:23 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Lagjen e Spitalit 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:22 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në lagjen Mati 1 1+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 23:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:53 Banesa , Prishtinë

Shes Banes 69m2 kati 4 me Flet Poseduse Mati 1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:52 Banesa , Prishtinë

Shes Banes 3 dhomëshe 74m2 Fushë Kosovë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:18 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomshe 70m2 me Flet Poseduse Fushë Kosovë

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 22:13 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomëshe 74m2 Fushë Kosovë

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:11 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomëshe 74m2 Fushë Kosovë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:04 Banesa , Prishtinë

Shes Banes 3 dhomëshe 82m2 kati 4 Mati 1

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:56 Banesa , Fushë Kosovë

Shes banes 3 dhomëshe 70m2 Neto kati 6 me Lift Fushë Kosovë

39 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 21:43 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomëshe 85m2 Fushë Kosovë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:29 Banesa , Prishtinë

Shitet Banes 3 dhomëshe 85m2 kati 6 Bregu i Diellit

134 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 21:18 Banesa , Prishtinë

Shes Banes 2 dhomëshe 50m2 kati 1 Qender lagja Dodona

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 21:09 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomëshe 70 me FLET POSEDUSE Fushë Kosovë

46 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 20:48 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Dardania 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:47 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 1+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:39 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen rruga B 2+1

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:35 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 20:34 Banesa , Prishtinë

Banese prej 85m2 ne lagjen Mati

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:34 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Lagjen e Spitalit 1+1

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:34 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen te Qafa 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:33 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 2+1

260 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:32 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:56 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje Muharrem Fejza

Numri i dhomave: 2
Dje 17:56 Banesa , Fushë Kosovë

Banese ne shitje Fushe Kosove

Numri i dhomave: 2
Dje 17:56 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje mrapa spitalit

Numri i dhomave: 2
Dje 17:55 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje lagjeja e spitalit

Numri i dhomave: 2
Dje 17:55 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje Dragodan

Numri i dhomave: 2
Dje 17:41 Banesa , Prishtinë

Shes Banesen me 90m2 kati 4 e mobiluar

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shes Banes | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione