Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi ne kaqanik | Kaçanik | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi ne kaqanik,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi ne kaqanik Të gjitha | Shtëpi | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Maj 23:35 Shtëpi , Kaçanik

Shtepi ne shitje

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Tet 21:37 Shtëpi , Kaçanik

shitet parcela me shtepi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Maj 15:26 Shtëpi , Kaçanik

urgjend shitet Shtepi prej 130m2 ne Kacanik

18 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
20 Pri 20:27 Shtëpi , Kaçanik

shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
02 Nën 13:36 Shtëpi , Kaçanik

Shtepi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Tet 20:48 Shtëpi , Kaçanik

shes shtepi ne han te elezit

99 000 EUR

Numri i dhomave: 9
01 Gush 22:01 Shtëpi , Kaçanik

Villa te drunit

Numri i dhomave: 5
10 Korr 20:47 Shtëpi , Kaçanik

Shitet shtepi 300m2

Numri i dhomave: 4
03 Qer 13:19 Shtëpi , Kaçanik

Shtepi ne Kacanik

Numri i dhomave: 4
25 Pri 13:02 Shtëpi , Kaçanik

Shtepi prej 300m2 ne Kacanik

Numri i dhomave: 4
20 Pri 13:43 Shtëpi , Kaçanik

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 6
11 Pri 17:36 Shtëpi , Kaçanik

Shtepi ne Kacanik

Numri i dhomave: 4
04 Mar 22:46 Shtëpi , Kaçanik

Shtepi dhe truall

Numri i dhomave: 6
03 Mar 00:22 Shtëpi , Kaçanik

Shitet Shtepi

Numri i dhomave: 2
11 Shk 11:02 Shtëpi , Kaçanik

shtepi me oborr

Numri i dhomave: 2
25 Gush 10:11 Shtëpi , Kaçanik

Shtepi

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
19 Gush 22:03 Shtëpi , Kaçanik

Shtepi ne Kacanik

Numri i dhomave: 10

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi ne kaqanik | Të gjitha | Shtëpi | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione