Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kuca | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kuca,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kuca Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:29 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia ne Preoc afer Day To Day (pronar)

15 500 EUR

Numri i dhomave: 6
17 Jan 23:51 Shtëpi , Prishtinë

Kuća (6 ari) u Lapljem Selu/Shtëpia (6 ari) në Llapllasellë

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
31 Dhj 20:25 Shtëpi , Prishtinë

Na prodaju kuca u Caglavici preko puta RT petrol

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
29 Nën 18:45 Shtëpi , Prishtinë

hitnoo kuća na prodaju

150 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
09 Nën 18:22 Shtëpi , Prishtinë

povoljno

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
29 Sht 19:58 Shtëpi , Prishtinë

NOVA KUĆA

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
14 Sht 09:58 Shtëpi , Prishtinë

Kuca u Petrovcu u blizini mora na prelepoj lokaciji

911 250 EUR

Numri i dhomave: 8
29 Nën 12:05 Shtëpi , Prishtinë

Prodajam kucu

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
30 Sht 13:11 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa

480 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Sht 12:31 Shtëpi , Prishtinë

Graqanica Kuća na prodaju

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
09 Gush 20:59 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju u Caglavici preko puta Rt Petrol

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
31 Maj 14:33 Shtëpi , Prishtinë

Kuca i plac - Cagllavic

Numri i dhomave: 4
06 Mar 21:55 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju

11 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 200
16 Shk 07:59 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
03 Shk 07:52 Shtëpi , Prishtinë

Prodajem kucu

1 EUR

Numri i dhomave: 7
15 Jan 17:46 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju Laplje selo

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Jan 18:39 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje LAPLJE SELO

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
03 Jan 02:28 Shtëpi , Prishtinë

Zzz

120 000 EUR

29 Dhj 23:14 Shtëpi , Prishtinë

Licno vlasnik

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Dhj 22:57 Shtëpi , Prishtinë

Vlasnik

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
27 Dhj 15:10 Shtëpi , Prishtinë

GRAČANICA KUĆA NA PRODAJU

110 000 EUR

18 Sht 10:35 Shtëpi , Prishtinë

gračanica

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
16 Sht 01:04 Shtëpi , Prishtinë

Na prodaju kuca u Caglavici i plac 9 ari

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
13 Maj 09:31 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju sa dva lokala

1 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Maj 09:19 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
25 Shk 20:23 Shtëpi , Prishtinë

Kuča na Prodaju u Niš

440 000 EUR

Numri i dhomave: 9
13 Dhj 15:51 Shtëpi , Prishtinë

Na prodaju kuca u caglavici

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
29 Nën 20:26 Shtëpi , Prishtinë

House

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
10 Tet 22:18 Shtëpi , Prishtinë

Hitnooo

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
15 Gush 14:23 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju

Numri i dhomave: 1
04 Pri 18:15 Shtëpi , Prishtinë

Prodajem kucu u gracanici

Numri i dhomave: > 10
09 Jan 14:51 Shtëpi , Prishtinë

Nova kuća extra

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
15 Dhj 19:54 Shtëpi , Prishtinë

Nova genc kuća

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
11 Dhj 18:19 Shtëpi , Prishtinë

Gračanica

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
18 Sht 11:22 Shtëpi , Prishtinë

Na prodaju kuca u Caglavici 9ari plac

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
18 Sht 00:11 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju u Caglavici

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
16 Maj 18:12 Shtëpi , Prishtinë

Kuča na prodaju

Numri i dhomave: 3
28 Jan 21:38 Shtëpi , Prishtinë

Povoljno

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
19 Nën 20:16 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaji u Caglavici 9ari plac

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
19 Nën 19:29 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju u Caglavici 9ari plac

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
08 Tet 23:37 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju u Caglavicu

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
05 Korr 20:34 Shtëpi , Prishtinë

Prodajem kucu u Gracanici

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
09 Qer 18:48 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju

Numri i dhomave: 1,5
29 Maj 12:25 Shtëpi , Prishtinë

Lux kuca u Skopje

Numri i dhomave: 10
07 Pri 11:04 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju u caglavici plac 9 ari

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
06 Pri 22:24 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju Caglavici

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
03 Pri 18:58 Shtëpi , Prishtinë

Kuca na prodaju u Caglavici

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kuca | Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione