Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fush | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fush,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fush Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:01 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepi ne shitje ne Fush kosov

135 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:00 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shite 2 Shtepi ne Fush Kosov

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 04:58 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet shtepia afer rrethit ne F.k

235 000 EUR

Numri i dhomave: 10
30 Mar 09:53 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet ose Lëshohet me qira Shtëpia, Fushë Kosovë

166 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Mar 02:25 Shtëpi , Prishtinë

SHTËPI E RE NË KOLOVICË 180m²

179 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
19 Mar 17:57 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shpi kati i 2t me Qira 180€

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
18 Mar 22:22 Shtëpi , Fushë Kosovë

Leshohet Shtepija me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
18 Mar 13:33 Shtëpi , Fushë Kosovë

Kati i shpis me Qira

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
10 Mar 23:32 Shtëpi , Fushë Kosovë

Gasonjerk me Qira + Oborr per Parking

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
10 Mar 22:32 Shtëpi , Fushë Kosovë

Ipet me Qira Shpia + Oborr per parking

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
06 Mar 13:00 Shtëpi , Fushë Kosovë

Gasonjerk + Oborr per parking

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
21 Jan 01:19 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtepia ne kolovic

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
09 Jan 23:41 Shtëpi , Fushë Kosovë

Ipet shpija me qira

Numri i dhomave: 2,5
09 Dhj 17:21 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shes trojet 2.50 ari 5 ari

Numri i dhomave: 1
17 Nën 10:49 Shtëpi , Fushë Kosovë

Gasonjerk 130 €

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
15 Nën 08:30 Shtëpi , Fushë Kosovë

Gasonjerk 120 €

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
08 Nën 18:04 Shtëpi , Fushë Kosovë

SHITET URGJENT

Numri i dhomave: 7
08 Nën 09:56 Shtëpi , Fushë Kosovë

Tok dhe shtepi

Numri i dhomave: 3
24 Tet 01:12 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtepia ne kolovic

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Tet 00:10 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtpia ne kolovic

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
09 Tet 10:22 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepi me Qira 150€

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
29 Sht 14:26 Shtëpi , Fushë Kosovë

shtepi me qira 180euro

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
29 Sht 00:20 Shtëpi , Fushë Kosovë

Jepet me Qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Sht 20:47 Shtëpi , Fushë Kosovë

Ipet me Qira

222 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
18 Sht 12:15 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepi me Qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
16 Sht 23:50 Shtëpi , Fushë Kosovë

Jepet me Qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
13 Sht 04:30 Shtëpi , Fushë Kosovë

Jepet me Qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
12 Sht 16:55 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepi me Qira

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
08 Sht 17:19 Shtëpi , Fushë Kosovë

Jepet me Qira kati i shtepis

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
29 Gush 17:10 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepi me Qira ne Qender te Fush Kosoves

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
27 Gush 03:47 Shtëpi , Fushë Kosovë

Me Qira ne Fush Kosove

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Maj 08:09 Shtëpi , Fushë Kosovë

Jap dhe marr banesa me qera ne fushkosov

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Pri 17:59 Shtëpi , Fushë Kosovë

Leshoj shtepin me qera fush kosov

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Mar 07:11 Shtëpi , Prishtinë

Shes 25 ari në Fush Kosovë-Prishtinë. Ka rrug, rrym, uji, k

5 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Mar 21:40 Shtëpi , Prishtinë

Shes 25 ari në Fush Kosovë-Prishtinë. Ka rrug, rrym, uji, k

5 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Mar 06:14 Shtëpi , Prishtinë

Shes 25 ari në Fush Kosovë-Prishtinë. Ka rrug, rrym, uji, k

5 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Shk 10:27 Shtëpi , Fushë Kosovë

Leshoj Shtepin me Qera 1 Dhomshe

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Jan 00:18 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet nderrohet me banes

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
02 Jan 08:00 Shtëpi , Fushë Kosovë

IPET SHTEPIA ME QERA NE FUSH KOSOV

Numri i dhomave: 1
01 Jan 16:33 Shtëpi , Fushë Kosovë

IPET SHTEPIA ME QERA NE FUSH KOSOV

Numri i dhomave: 5
22 Nën 18:30 Shtëpi , Klinë

SHTËPIJA NË SHITJE

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
12 Tet 20:53 Shtëpi , Fushë Kosovë

Ipet shpija me qera

Numri i dhomave: 3,5
13 Sht 17:04 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepia ne fush kosove

Numri i dhomave: 2
10 Sht 11:39 Shtëpi , Fushë Kosovë

Ipet shpija me qira

Numri i dhomave: 3,5
07 Sht 22:32 Shtëpi , Fushë Kosovë

Ipet shpija me qira

Numri i dhomave: 3,5
01 Sht 09:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Fush Kosove

260 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Qer 00:46 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitët Shtepia ne Fush kosov

247 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fush | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione