Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mati | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Prishtinë , 183
Prizren , 10
Pejë , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mati,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mati Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me Qera ne Mati 1

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 15:34 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia 285m² në Llapnasell.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:33 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #qira shtëpia 4 katëshe në Arbëri

1 500 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 15:32 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #qera shtëpia 220m² në Aktash

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:31 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia me sipërfaqe 202m, 3 Ari

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:29 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia në Prishtinë

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:24 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia 300m² në Emshir.

175 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 15:23 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia dhe parcela

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 15:09 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 540 m2 me qira në Lagjen e Artë

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sot 15:09 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 540 m2 në shitje Lagjen e Artë

560 000 EUR

Sot 14:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Ipet me qira Shtepia 4 dhomeshe në Mati 1

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 13:34 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Kat shtëpie me qira në Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:51 Shtëpi , Prishtinë

KËRKOJ SHTËPI PËR QIRA OSE SHITJE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 13:42 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia afer rruga A ne lagjen mati

165 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 13:02 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi Moderne me Qira ne Mat

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 30
Dje 10:39 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

1 300 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Mar 14:15 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet shtepia me qira në lagjën Mati 1

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
22 Mar 15:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi me qera në Mati 1��

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
16 Mar 15:33 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi në shitje, City Home - Tipi D

1 300 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Mar 10:20 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi në Lagjen e Artë

560 000 EUR

Numri i dhomave: 7
31 Jan 09:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 200m² me QIRA te Mati.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
29 Jan 16:40 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në lagjën Mati 1

Numri i dhomave: 5
18 Jan 15:07 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne lagjen Mati (per nderkombetare)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
11 Jan 16:19 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi me qera / House for Rent

Numri i dhomave: 5
07 Dhj 12:10 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi në shitje, City Home - Tipi D

1 300 EUR

Numri i dhomave: 5
30 Nën 09:44 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 4+1 me Qira në Mati 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
19 Nën 01:31 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne lagjen Mati 1, Prishtine

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
23 Gush 12:08 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 290m² me Qira në Lagjen Mati 1

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
22 Gush 10:55 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 3+1 me Qira në Mati 1

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Korr 14:08 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 3+1 me Qira në Mati 1

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
10 Korr 09:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 190m2 me qira te Mati 1.

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
09 Korr 05:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 200m2 në shitje te Mati 1.

185 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
07 Korr 23:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 100m² me QIRA te Mati.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Korr 16:26 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 170m2 me qira në Lagjen Mati 1.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mati | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione