Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shporet elektrik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shporet elektrik,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shporet elektrik Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Jan 14:03 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia ne lagjen Qender, afer Komunes – ID:669 – Lo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
21 Korr 05:06 Shtëpi , Prishtinë

Lëshoj katinë e dytë të shtëpis me hyrje të veqant

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Qer 16:59 Shtëpi , Prishtinë

Lëshoj katinë e dytë të shtëpis me hyrje të veqant

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Maj 10:24 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtëpia

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
29 Tet 16:43 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera , Lagja Klabria afer Univerzitetit UBT

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Tet 16:43 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera , Lagja Klabria afer Univerzitetit UBT

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Tet 16:30 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera , Lagja Klabria afer Univerzitetit UBT

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Tet 16:30 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera , Lagja Klabria afer Univerzitetit UBT

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Tet 16:26 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera , Lagja Klabria afer Univerzitetit UBT

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Tet 16:22 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera , Lagja Klabria afer Univerzitetit UBT

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Tet 16:22 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera , Lagja Klabria afer Univerzitetit UBT

210 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Tet 15:07 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera - Emshir Kalabri

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Tet 15:07 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera - Emshir Kalabri

210 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Tet 14:59 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera - Emshir Kalabri

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Tet 15:59 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera, dy dhoma e gatshme e mobiluar

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Tet 15:55 Shtëpi , Prishtinë

SHTEPI ME QERA, DY DHOMA E GATSHME

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Tet 15:42 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera, E mobiluar e GAtshme

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Tet 15:42 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera, dy dhoma, e mobiluar

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Tet 15:14 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera , E gatshme. Dy dhoma. me oborr

210 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Sht 17:49 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera - Emshir Kalabri

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Sht 11:17 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera e gatshme e mobiliar Prishtine - Kalabri

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Sht 11:09 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera e gatshem ee mobiluar -Kalabri - Prishtine -

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Sht 11:09 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera e mobiliuar - Kalabri Prishtine

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Sht 10:57 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera e gatshme e mobiluar - Kalabri Prishtine

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Sht 10:57 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera - Kalabri - Prishtine

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Sht 10:37 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera. E gatshme. E mobiluar, 2 dhoma,

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Gush 20:36 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera - 2 Dhoma me Oborr - Prishtine

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 17:14 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 180
15 Mar 16:27 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera - E gatshme me 1 Prill 2021

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Dhj 16:09 Shtëpi , Prishtinë

leshoj katine e dyte te shtepis me hyrje te veqant

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Qer 14:00 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Emshir/Kalabri

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Maj 12:16 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia me 2 ari ne Lagjen e Spitalit

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Shk 12:07 Shtëpi , Fushë Kosovë

SHESIM SHTEPIN ME TRULL OSE BEJM NDRIM ME BANES

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shporet elektrik | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione