Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vitomeric | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Pejë , 120
Burim , 6
Klinë , 6
Deçan , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vitomeric,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vitomeric Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 18:48 Shtëpi , Pejë

Shitet shtepia ne vitomeric te pejes

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
04 Mar 10:28 Shtëpi , Pejë

Ipet me qira

Numri i dhomave: 3,5
26 Shk 13:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Pejë

HOME VIP SHETË SHTEPIN me 5.25ari VITOMERIC

93 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
26 Shk 12:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Pejë

HOME VIP E’ka SHITUR 6 ari e SHTËPIN NË PEJË

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
08 Shk 17:56 Shtëpi , Pejë

Shitet shtepia

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
05 Shk 20:43 Shtëpi , Pejë

Shitet shtepia ne vitomeric rajoni 3

Numri i dhomave: 5
05 Shk 20:43 Shtëpi , Pejë

Shitet shtepia ne vitomeric rajoni 3

Numri i dhomave: 5
02 Shk 21:26 Shtëpi , Pejë

Shitet shtepija ne vitomeric te pejes

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
02 Shk 16:46 Shtëpi , Pejë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
28 Jan 15:33 Shtëpi , Pejë

Vitomeric rajoni 3

Numri i dhomave: 4
28 Jan 14:09 Shtëpi , Pejë

Shitet shtepia ne vitomeric rajoni 3

Numri i dhomave: 5
23 Jan 12:45 Shtëpi , Pejë

Shtepi me 8 ari

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Jan 02:12 Shtëpi , Pejë

Shiten shtepijat ne vitomeric te pejes

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
16 Jan 22:02 Shtëpi , Pejë

Shiten 3 shtepija ne vitomeric te pejes

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
16 Nën 15:55 Shtëpi , Pejë

Shiten dy shtepija ne vitomeric

1 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Nën 17:47 Shtëpi , Pejë

Pershendetje

1 EUR

29 Sht 23:53 Shtëpi , Pejë

Shtëpia në shitje

Numri i dhomave: 5
14 Sht 17:43 Shtëpi , Pejë

Jepet me qirah shtepia ne vitomeric

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vitomeric | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione