Kastriot

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


08 Korr 19:32 ,

Shiten Keramikat mundesi Ndrrimi me Vetur ����

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 13:21 ,

-PEUGEOT 307 - 2.0 HDI RKS 6 MUAJ KLIMATRONIK

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 13:21 ,

- WV PASSAT TDI 1.9 RKS ME KLIM ��043666252

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 13:17 ,

Shes kombi mercedes Vito 109 viti 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 11:43 ,

shitet t4 1.9 td 98 vp 10 muj rks

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Korr 10:16 ,

sharan 2.8

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 22:01 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Korr 21:21 ,

veture volvo v50

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 19:11 ,

Volvo v50

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 14:08 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 13:44 ,

pasat tdi 1.9

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 23:40 ,

Sharr

06 Korr 23:40 ,

Bandasha 16she

50 EUR

06 Korr 23:38 ,

Xham

50 EUR

06 Korr 23:38 ,

Dyer te brendshme

40 EUR

06 Korr 23:37 ,

Frigorifer

50 EUR

06 Korr 22:13 ,

Shitet lopa

570 EUR

06 Korr 18:14 ,

2018 Mercedes-Benz C-Class C 43 AMG®

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Korr 18:13 ,

2018 Mercedes-Benz C-Class AMG C 43 4MATIC Cabriolet

Histora e veturës

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione