Klinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | merrjep.com

Fiat , 10
Same , 6
Deutz Fahr , 24
TAFE , 8
IMT , 188
John Deere , 10
Dje 17:24 Traktorë , Klinë

TAFE 42 DI

7 300 EUR

21 Sht 16:07 Traktorë , Klinë

Shitet

230 EUR

18 Sht 11:22 Traktorë , Klinë

Zetor

7 500 EUR

18 Sht 09:09 Traktorë , Klinë

goma 16.9r28

170 EUR

05 Gush 20:18 Traktorë , Klinë

Golldan Komplet

1 500 EUR

02 Gush 13:43 Traktorë , Klinë

Traktor imt 539

3 000 EUR

31 Korr 21:32 Traktorë , Klinë

TAFE 42 DI

7 500 EUR

22 Korr 20:36 Traktorë , Klinë

Taf 42

6 200 EUR

20 Qer 18:06 Traktorë , Klinë

Traktor

6 500 EUR

Në fillim