Klinë | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore | merrjep.com

05 Maj 14:31 Makina korrëse , Klinë

Kombaj

2 000 EUR

30 Pri 13:40 Traktorë , Klinë

Rimorkjo

850 EUR

21 Pri 12:02 Traktorë , Klinë

Rakovica 65 1988

4 350 EUR

Në fillim