Banes | Klinë

10 Jan 14:05 ,

Boks

1 EUR

07 Jan 22:53 ,

Belg

1 EUR

22 Nën 21:40 ,

Banese shitet

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Nën 18:08 ,

Bunare

11 Nën 12:21 ,

Xeni-Home-Klinë,SHET Shtepin e Mobiluar Dresnik

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
28 Tet 22:37 ,

Shitet passat B 5.5 higline qmimi 4000€

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Gush 16:36 ,

Shes golf 4 pa dogan dhe citroen berlingo

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 19:45 ,

Shitet range rover sport tip top i servisuar

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Korr 03:47 ,

Shitet

Numri i dhomave: 2
19 Korr 03:39 ,

Shitet

Numri i dhomave: 2
13 Qer 20:34 ,

Shitet banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Maj 20:56 ,

Shpime

28 Shk 19:26 ,

Banes

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Shk 17:02 ,

Mercedes ML 350

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999


Në fillim