Klinë | Vendbanime | Shtëpi | merrjep.com

Sot 19:54 Shtëpi , Klinë

5 ari truall dhe shtepi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 15:28 Shtëpi , Klinë

Shtepi

Numri i dhomave: 10
17 Sht 18:19 Shtëpi , Klinë

Shpija

Numri i dhomave: 7
09 Sht 12:15 Shtëpi , Klinë

Shitet shtepia me 5.5 ari

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Sht 23:29 Shtëpi , Klinë

Shtepi

63 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
04 Sht 17:20 Shtëpi , Klinë

Urgjent shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
26 Gush 08:12 Shtëpi , Klinë

shpija

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
10 Gush 20:48 Shtëpi , Klinë

Shitet shtepija

Numri i dhomave: 10
06 Gush 15:02 Shtëpi , Klinë

Shtepi ne Kline

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
21 Qer 18:14 Shtëpi , Klinë

Shitet shtepia ne klinë me 10 ari truall.

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
08 Qer 14:47 Shtëpi , Klinë

shtepi

Numri i dhomave: 3,5
21 Maj 15:19 Shtëpi , Klinë

Okazion

360 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Maj 22:00 Shtëpi , Klinë

Shitet shtepija ne Kline te Begut

65 000 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Maj 18:40 Shtëpi , Klinë

Shtepija ne Shitje

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 180
01 Maj 22:15 Shtëpi , Klinë

Shpijat

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
13 Pri 10:45 Shtëpi , Klinë

Ndertimtari e Lart

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
06 Mar 21:39 Shtëpi , Klinë

shtëpi

Numri i dhomave: 7
06 Mar 21:26 Shtëpi , Klinë

shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
02 Dhj 17:34 Shtëpi , Klinë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 8
21 Nën 11:12 Shtëpi , Klinë

SHITET SHTEPIJA

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
20 Tet 13:27 Shtëpi , Klinë

Shtepi per shitje apo ndrrim

119 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
30 Sht 19:23 Shtëpi , Klinë

Shitet shpija 2 kateshe

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Gush 17:42 Shtëpi , Klinë

prodajem kucu i 5 hektara zemlje

185 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Gush 00:39 Shtëpi , Klinë

Shtepija ne Shitje

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
06 Qer 14:40 Shtëpi , Klinë

Shtepi dhe truall

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Qer 00:45 Shtëpi , Klinë

Gashi

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 10
13 Maj 23:04 Shtëpi , Klinë

Shtepi me qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Maj 11:11 Shtëpi , Klinë

shqipe

Numri i dhomave: 8
17 Jan 21:31 Shtëpi , Klinë

Shitet Shtepija ne Kline!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 8
23 Dhj 20:16 Shtëpi , Klinë

Prona në shitje

200 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Tet 13:56 Shtëpi , Klinë

shtepi

55 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
23 Tet 11:43 Shtëpi , Klinë

Shitet shtepija

60 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Në fillim