Golf | Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:04 ,

VW Golf PLUS 1.9 TDI 2005 KlimAtronik Rks

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Shitet golf 3 dizell ne gjendje te rregullt

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:12 ,

Audi a8 mundisi ndrrimi vetem me golf 6 ose 7

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:09 ,

Golf 2 Tdi

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:35 ,

GOLF VI GTD AUTOMATIC 2.0 TDI 125 KW 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 ,

Shitet golf 2 1.6 dizell turbo ne gjendje te rregullt

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:14 ,

Golf 7 bluemotion 160.000km

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:15 ,

VW Golf 6 Bluemotion 4 Motion 2011 �������� I doganuar

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:48 ,

Golf 5 2.0 GTI -FABRIKISHT turbo full opcione 2009

6 299 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:37 ,

Golf 4 1.6 Benzin RKS 6 muaj

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:27 ,

Peugeot 207

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:16 ,

Golf 1.9TDI SPECIAL klimatronik rks 5muj 2002

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:15 ,

Golf5 1.9TDI klimatronik

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:16 ,

SHITET GOLF 3 benzin 1.4.rks 8 muj 045893771

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:05 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:44 ,

Shes pjes per golf 3

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:39 ,

Shes pjes per golf 4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:34 ,

Golf 7 2.0 AUTOMATIK RKS 150 PS

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:05 ,

Golf 6 1.4 TSI DSG 118 kw viti 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:04 ,

Golf 7 1.6 tdi bluemotion viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:02 ,

Golf 4 1.9 tdi model CHAMP viti 2002

4 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:00 ,

golf 6 automatik 2.0 gtd disell

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:44 ,

Shes, Ndrroj Regjistrim 10 muj

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:40 ,

Shes/ Ndrroj, Regjistrim 10 muj

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:29 ,

Shitet golf 2 turbo dizell ne gjendje te rregullt

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:30 ,

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:10 ,

Shiten pjes per golf 3

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:08 ,

Vw Golf 7 1.6 TDI 2013 I doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:51 ,

Vw Golf 7 2.0 Highline I doganuar

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:49 ,

VW Golf 7 2015 CUP Model I doganuar

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:42 ,

GOLF 7 1.6 TDI..DSG..2014..Rline

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:12 ,

Hyundai 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:12 ,

VW GOLF 7'' 045290107

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:12 ,

VW Caddy 2.0 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:11 ,

Opel Insignia Automatik 045290107

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:31 ,

SHES GOLF 4 TDI 1.9 TDI

4 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:01 ,

VW Golf 6 1.6 Tdi Manual 12.2010"I Doganuar' Rks Full Opsion

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:49 ,

VW Golf 6 1,6tdi 2012 sapo doganuar

7 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 20:18 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI VITI 2011 SHITET NDERROHET

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 12:06 ,

Opel Meriva 045290107

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 11:35 ,

GOLF 5 ����AUTOMATIK GJENDJE PERFEKTE

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione