Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpi | Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shpi,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shpi Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 15:31 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:27 Banesa , Lipjan

Shitet Banesa ne shesh te Lipjanit

Numri i dhomave: 3
20 Mar 11:11 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

23 Shk 10:34 Vetura , Lipjan

Jeep wrangler

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 07:42 Vetura , Lipjan

Bejm pastrimin e farave dhe ndrrimin e xhamave

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 07:42 Vetura , Lipjan

Golf 3 kemi pjes

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 07:41 Vetura , Lipjan

Kem pjes per Pasat

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 10:16 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

Rottweiler Femen

29 Tet 00:26 Vetura , Lipjan

Shes matorrin 1.9 TDI gjendje teper tmire

430 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 19:04 Vetura , Lipjan

Pjes per passat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 19:04 Vetura , Lipjan

Bejm rregullimin e dritave

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 00:09 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

Rottweiler Femen

26 Korr 15:07 Vetura , Lipjan

shes pjes per pasat TDI 1.9

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 15:06 Vetura , Lipjan

Shes pjes per Pasat

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 21:41 Banesa , Lipjan

Banes Banesa m2 blej shes kerkoj ofroj

34 999 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Korr 13:05 Shtëpi , Lipjan

Shitet shtepia me 2 hyrje Lipjan

190 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
08 Qer 03:29 Tokë/Fusha dhe farma , Lipjan

Trull

160 000 EUR

08 Qer 03:29 Objekte të huaja , Lipjan

Truall per shpi

160 000 EUR

09 Mar 06:56 Shtëpi , Lipjan

Shes shpijen

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
15 Shk 10:17 Vetura , Lipjan

Pjes për golf 3

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 14:00 Shtëpi , Lipjan

Shpija nshitje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
04 Shk 13:58 Shtëpi , Lipjan

Shpija nshitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
23 Jan 02:23 Tokë/Fusha dhe farma , Lipjan

Tok arë

250 EUR

15 Dhj 10:43 Të tjera , Lipjan

Shtepi ne Lipjan perfekte 10 ari

70 000 EUR

12 Dhj 21:34 Vetura , Lipjan

Shitet per pjes Pasati ardhur nga CH gjithçka funksionale

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 13:13 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

Qen

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shpi | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione