Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sony 3 | Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sony 3,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sony 3 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Jan 15:19 Konzolatë për lojëra , Lipjan

SONY 3

120 EUR

29 Nën 07:42 Vetura , Lipjan

Golf 3 kemi pjes

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 01:13 Konzolatë për lojëra , Lipjan

Sony 3

70 EUR

29 Sht 00:49 Konzolatë për lojëra , Lipjan

shes sony 3

70 EUR

13 Gush 15:13 Konzolatë për lojëra , Lipjan

shes sony 3 n gjendje t mir

90 EUR

12 Gush 22:30 Konzolatë për lojëra , Lipjan

shitet sony 3 n gjendje t mir

90 EUR

29 Korr 10:45 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Video kamera , Lipjan

Sony Nx5 Camcorder

1 450 EUR

06 Korr 22:24 Vetura , Lipjan

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 15:22 Konzolatë për lojëra , Lipjan

shes sony 3

10 EUR

19 Qer 20:45 Konzolatë për lojëra , Lipjan

shes sony 3

1 EUR

19 Qer 11:19 Konzolatë për lojëra , Lipjan

shes sony3

10 EUR

10 Qer 07:52 Konzolatë për lojëra , Lipjan

shitet sony 3

100 EUR

09 Qer 18:22 Konzolatë për lojëra , Lipjan

sony3

100 EUR

24 Pri 17:58 Të tjera , Lipjan

Sony playstation

90 EUR

06 Mar 05:19 Shtëpi , Lipjan

Shiten 28 ari tok Lipjan

365 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Shk 10:17 Vetura , Lipjan

Pjes për golf 3

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 21:04 Konzolatë për lojëra , Lipjan

Cd per ps3

30 EUR

02 Nën 20:32 Për fëmijë Lodra , Lipjan

Sony 3

50 EUR

19 Tet 22:31 Për fëmijë Lodra , Lipjan

Sony 3

90 EUR

17 Tet 20:38 Shtëpi , Lipjan

Shitet parcela 1.19 Ha +Superçmim+

Numri i dhomave: 5
16 Tet 14:31 Për fëmijë Lodra , Lipjan

Sony 3

90 EUR

16 Tet 14:11 Për fëmijë Lodra , Lipjan

Sony 3

90 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sony 3 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione