Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kafsh ne ferm | Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kafsh ne ferm,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kafsh ne ferm Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Mar 07:25 Kafshë në fermë , Lipjan

Lavatriqe

80 EUR

18 Shk 13:20 Kafshë në fermë , Lipjan

Duj bari sane

1 EUR Price Reduced

26 Nën 06:24 Autopjesë dhe Pajisje Rimorkio , Lipjan

Rimorkio Stema

500 EUR

06 Korr 22:24 Vetura , Lipjan

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 17:30 Kafshë në fermë , Lipjan

Ushqim per kafsh

220 EUR

11 Qer 18:23 Kafshë në fermë , Lipjan

Ushqim per kafsh

220 EUR

10 Qer 20:07 Kafshë në fermë , Lipjan

Ushqim per kafsh

220 EUR

30 Gush 22:28 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

kafsh shtepijake

150 EUR

14 Korr 08:19 Kafshë në fermë , Lipjan

Kafsh

16 Jan 21:11 Të tjera , Lipjan

kafsh shtepiake

38 EUR

16 Jan 21:11 Të tjera , Lipjan

kafsh shtepiake

38 EUR

16 Jan 21:11 Të tjera , Lipjan

kafsh shtepiake

38 EUR

15 Jan 15:46 Të tjera , Lipjan

kafsh shtepiake

38 EUR

15 Jan 09:08 Të tjera , Lipjan

kafsh shtepiake

30 EUR

07 Dhj 16:23 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Lipjan

Tetelin dhe san

2 EUR

09 Tet 15:12 Kafshë shtëpiake Shpendë , Lipjan

kafsh shtepiake

22 Korr 21:51 Kafshë në fermë , Lipjan

Kafsh

2 EUR

17 Dhj 17:46 Të tjera , Lipjan

Blej san dhe kasht

15 Tet 10:52 Tokë/Fusha dhe farma , Lipjan

Grur

11 EUR

21 Mar 10:51 Kafshë në fermë , Lipjan

Kafsh

07 Jan 08:38 Të tjera , Lipjan

Shitet Boksi qelik

50 EUR

24 Dhj 13:10 Kafshë shtëpiake Të tjera , Lipjan

Shiten 600 duj sane

2 EUR

25 Mar 16:52 Kafshë në fermë , Lipjan

Blej sane dhe kasht

04 Dhj 15:57 Vetura , Lipjan

Shitet golf 2 ne aksion shum lir

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 21:15 Tokë/Fusha dhe farma , Lipjan

SAN

1 EUR

25 Mar 19:01 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

SHERS TERIERIN

80 EUR

22 Jan 14:04 Kafshë shtëpiake Të tjera , Lipjan

Sane 1.50€

150 EUR

01 Dhj 00:20 Vetura , Lipjan

Shes veturen

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 00:08 Tokë/Fusha dhe farma , Lipjan

san

2 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kafsh ne ferm | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione