Lipjan | Vendbanime | Shtëpi | merrjep.com

14 Sht 14:05 Shtëpi , Lipjan

Shtepi me QERA

Numri i dhomave: 5
11 Sht 13:40 Shtëpi , Lipjan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
08 Sht 15:43 Shtëpi , Lipjan

Shitet URXHEND shtepia

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
04 Sht 13:04 Shtëpi , Lipjan

Shitet shtepia 3 kateshe

64 900 EUR

Numri i dhomave: 8
03 Sht 17:10 Shtëpi , Lipjan

Truall

Numri i dhomave: 3
28 Gush 19:23 Shtëpi , Lipjan

shitet shtepia

Numri i dhomave: 10
27 Gush 23:57 Shtëpi , Lipjan

SHITET TRUALLI ME SHTEPI 18 ARI

2 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
20 Gush 12:11 Shtëpi , Lipjan

Shtepi ne Lipjan me 9 ari plac

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Korr 10:29 Shtëpi , Lipjan

Shpija ne shitje ose me qira

77 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
17 Korr 19:37 Shtëpi , Lipjan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
10 Korr 14:42 Shtëpi , Lipjan

Shtëpi dhe 50 ari Oborr afer kollegjit Mehmet Akif

100 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
08 Korr 23:24 Shtëpi , Lipjan

Shitet shtepia urgjent

30 000 EUR

Numri i dhomave: 5
07 Korr 11:30 Shtëpi , Lipjan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
04 Korr 19:38 Shtëpi , Lipjan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
04 Korr 19:30 Shtëpi , Lipjan

Shitet shtepia.

Numri i dhomave: 4
04 Korr 11:08 Shtëpi , Lipjan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 3
11 Qer 19:40 Shtëpi , Lipjan

Shiten qeremide

150 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Maj 18:53 Shtëpi , Lipjan

Shitet shpia

Numri i dhomave: 3
11 Maj 10:23 Shtëpi , Lipjan

Shitet oborri shtepia

300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Pri 16:52 Shtëpi , Lipjan

shitet shtepia

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
28 Mar 19:54 Shtëpi , Lipjan

Shitet

11 111 111 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Shk 13:22 Shtëpi , Lipjan

SHtepi

42 000 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Shk 16:03 Shtëpi , Lipjan

Shiten 2 Shtepi ne Lipjan

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 170
13 Shk 13:18 Shtëpi , Lipjan

Dy shtëpi dhe një lëmsh 53 hektarë

114 999 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
02 Shk 12:59 Shtëpi , Lipjan

SHtepi

43 000 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Jan 19:50 Shtëpi , Lipjan

SHtepi

43 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Jan 16:59 Shtëpi , Lipjan

SHtepi

43 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Jan 22:06 Shtëpi , Lipjan

SHtepi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Në fillim