Sot 13:24 Shtëpi , Lipjan

RINI-SHITET SHTEPIA ME 5ARI NE LIPJAN

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:23 Shtëpi , Lipjan

RINI-SHITET SHTEPIA ME 4 ARI OBORR LIPJAN

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 13:14 Shtëpi , Lipjan

RINI-SHITET SHTEPIA 20ARI NE BABUSH-LIPJAN URGJENT

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 13:14 Shtëpi , Lipjan

RINI-SHITET SHTEPIA ME 15 ARI SUHADOLL-LIPJAN

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 13:13 Shtëpi , Lipjan

RINI-SHITET SHTEPIA NE LIPJAN URGJENT

82 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 13:06 Shtëpi , Lipjan

RINI-SHITET-SHTEPIA NE RRUGEN PER KONJUH

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
13 Gush 14:10 Shtëpi , Lipjan

SHITET SHTEPIA NE LIPJAN

47 000 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Gush 14:09 Shtëpi , Lipjan

SHITET shtëpia në Lipjan

36 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
13 Gush 14:08 Shtëpi , Lipjan

SHITET shtëpia në Lipjan 160 m2

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 160
13 Gush 14:08 Shtëpi , Lipjan

SHITEN SHTËPITË në- #Lipjan REF:SH06/18/SH

33 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
13 Gush 14:08 Shtëpi , Lipjan

SHTEPI - LOKALI ne LIPJAN

81 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
13 Gush 14:07 Shtëpi , Lipjan

SH08/17/SH SHITET shtëpia - 51ari

3 600 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
09 Gush 22:15 Shtëpi , Lipjan

Shtepi ne Lipjan me 9 ari plac

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
05 Gush 08:20 Shtëpi , Lipjan

Shitet shtepia 3 kateshe

64 900 EUR

Numri i dhomave: 8
26 Korr 10:29 Shtëpi , Lipjan

Shpija ne shitje ose me qira

77 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
17 Korr 19:37 Shtëpi , Lipjan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
16 Korr 00:08 Shtëpi , Lipjan

kuća i plac 5.6 ari na prodaju

48 000 EUR

Numri i dhomave: 6
10 Korr 14:42 Shtëpi , Lipjan

Shtëpi dhe 50 ari Oborr afer kollegjit Mehmet Akif

100 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
08 Korr 23:24 Shtëpi , Lipjan

Shitet shtepia urgjent

30 000 EUR

Numri i dhomave: 5
07 Korr 11:30 Shtëpi , Lipjan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
04 Korr 19:38 Shtëpi , Lipjan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
04 Korr 19:30 Shtëpi , Lipjan

Shitet shtepia.

Numri i dhomave: 4
04 Korr 11:08 Shtëpi , Lipjan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 3
11 Qer 19:40 Shtëpi , Lipjan

Shiten qeremide

150 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Maj 18:53 Shtëpi , Lipjan

Shitet shpia

Numri i dhomave: 3
11 Maj 10:23 Shtëpi , Lipjan

Shitet oborri shtepia

300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Pri 16:52 Shtëpi , Lipjan

shitet shtepia

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
28 Mar 19:54 Shtëpi , Lipjan

Shitet

11 111 111 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Shk 13:22 Shtëpi , Lipjan

SHtepi

42 000 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Shk 16:03 Shtëpi , Lipjan

Shiten 2 Shtepi ne Lipjan

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 170
13 Shk 13:18 Shtëpi , Lipjan

Dy shtëpi dhe një lëmsh 53 hektarë

114 999 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
02 Shk 12:59 Shtëpi , Lipjan

SHtepi

43 000 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Jan 19:50 Shtëpi , Lipjan

SHtepi

43 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Jan 16:59 Shtëpi , Lipjan

SHtepi

43 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Në fillim