Dje 23:15 Vetura , Lipjan

AutoTrade Blejm Vetura VW BMW AUDI MERCEDES

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 16:17 Vetura , Lipjan

Audi a7 3.0 Tdi Quattro 2010 E doganuar

17 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 16:54 Vetura , Lipjan

Audi A7 3.0 TDI QUATRO

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 20:18 Vetura , Lipjan

Shes audi a7

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 11:08 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA. PA DOGAN Me DEFEKTE. DHE ME RKS

1 777 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Nën 22:31 Vetura , Lipjan

AUDI A7

34 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim