Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 21:33 ,

Astra g benzin rks 9 muj

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:25 ,

VW PASSAT TURBO DIESEL BOJ VEQ NDRRIM ME MJETE,KOMBI

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59 ,

GOLF 7 DSG 1.6TDI VITI 2017 ME ORE DIGITALE SA PO DOGANUAR

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:59 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI VITI 2012 AUTOMATIK ME LIBER SERVISI

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59 ,

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI..2008..AUTOMATIK.. Me Dogan

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53 ,

MERCEDES C 350 AMG LINE TANI I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:52 ,

AUDI A5 2.0 TDI MULTITRONIK 8+1 S-LINE SPORTBACK

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:51 ,

Shitet Banesa ose Jepet me Qera

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:49 ,

AUDI A7 3.0 TDI MATRIX

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:48 ,

Shes Mercedes benz c200 cdi automatik 2012

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 ,

Fiat punto viti 2005

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:42 ,

Opell astra 1.7 Diesel japan motorr

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:09 ,

Chevorlet Aveo 1.4 Benzin EcoteC 2004 me klim

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI Diesel 2005 7 Ulese

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:08 ,

Mercedes E220 CDI AUTOMATIK 2015 PA Dogan

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

Renault klio 1.9 dizel vp2000 klim

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

Shitet kombi vivaro dizell 1.9ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:03 ,

Reno megane 1.6 benzin rks 4 muj viti 2002

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Mercedes benz E230 benzin viti 1980 automatic

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:45 ,

Shitet Caddy

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:44 ,

kombi T5 MAX viti 2006-1.9 Tdi-(i)kuqe me klim

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 ,

Renault Clio

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:56 ,

Renault Scenik

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:56 ,

Renault Megane *Nderrim*

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:55 ,

Clio

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:13 ,

Vw caddy

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:12 ,

Caddy 1.9 tdi automatik 7 ulse

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:54 ,

FORD FOKUS 1.8 BENZIN ME KLIM

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione