Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 00:08 ,

Banesë e re në shitje

26 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Korr 22:58 ,

BMW X6 3.0d Automatik Xdrive Mpaket "I Doganuar" Rks Full

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 22:57 ,

Bmw 1. 2.0 automatik

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 22:56 ,

AUDI A1 1.6Tdi Stronic Sline FaceLift 2014 "I Doganuar"

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 22:54 ,

AUDI A3 1.6Tdi Stronic SportBack 12.2014 FaceLift Rks

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 22:35 ,

Bmw 335i M-Packet 306 PS 144 mi KM 2013 viti rks 1 vit

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Korr 22:35 ,

Opel omega 2.0 benzin plin me KLIM rks

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 22:33 ,

Ford focus 2.0 dizel 6 shpejtsi 6 muj rks 2005

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 22:04 ,

Pasat 3C

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 20:18 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA ME DEFEKTE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 18:00 ,

Kamionet T5 1.9

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 17:58 ,

Mercedes E200 CDI

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 17:58 ,

SHITET SHTEPIA E MOBILUAR

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Korr 17:18 ,

Audi A2 AUTOMATIK 2004 1 Vit Rks

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Korr 17:03 ,

VW touran 1.6 TDI

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 16:27 ,

BMW 740d Xdrive Long-verzion 30-12-2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 16:09 ,

Fiat multipla 1.9dizel 6 ulse klim

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 16:08 ,

Golf 6 1.4 TSI DSG 118 kw viti 2011 ����

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Korr 16:08 ,

Audi RS6 5.0 V10 biturbo 700ps

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Korr 16:07 ,

BMW X1 2.0d Automatik

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 16:07 ,

Nisan Patrol 3.0 4x4 viti 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 16:07 ,

Renault megane 1.5 dci automatik viti 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Korr 16:06 ,

Audi A3 1.6 tdi 116 ps stronic viti 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 16:06 ,

Mercedes E 220CDi Automatik 170 ps

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 16:06 ,

Nisan patrol 3.0d Automatik 4x4

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 16:06 ,

Mercedes GLC 220 cdi 2018 Ponaram

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 16:05 ,

BMW 320d GT Automatik 2015

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 16:05 ,

BMW 520d M-paket 2017 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 16:05 ,

Mercedes B-klas 200cdi Automatik 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 16:05 ,

VW Arteon 2.0 tdi DSG elegance viti 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione