Gjithë Kosova | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | merrjep.com

Fiat , 620
Aixam , 1
Same , 379
Deutz Fahr , 419
Fendt Farmer , 193
Iveco , 1
TAFE , 127
IMT , 5667
John Deere , 318
Sot 12:28 Traktorë , Klinë

TAFE 42 DI

7 300 EUR

Në fillim