Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Anije dhe skuterë uji | Anije me motor | Markë tjetër

04 Jan 15:40 ,

dysheme

100 EUR

14 Gush 10:00 ,

Bark

450 EUR

28 Korr 11:54 ,

Anije plastik

300 EUR

05 Korr 19:17 ,

navigatore 3

350 EUR

10 Qer 18:24 ,

Motorr Johnson

500 EUR

16 Maj 23:16 ,

Anije

2 400 EUR

12 Pri 20:38 ,

Yamaha 15

4 500 EUR Price ReducedNë fillim