Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Anije me motorr në shitje | MerrJep Shpalljet

Suzuki , 25
Honda , 12
Yamaha , 23
SeaDoo , 1

Anije me motor të reja dhe të përdorura në shitje në MerrJep.com. Shikoni një përzgjedhje të madhe të shpalljeve për anije me motorr të reja dhe të përdorura për shitje në qytetin tuaj.


Eksploroni shpalljet dhe gjeni listime të shumta për anije me motor, anije peshkimi, skaf, anije gome, barkë me motor, gomone, barkë gome, anije me rimorkio dhe lloje tjera të makinave lundruese në MerrJep.com.

07 Korr 15:48 ,

motor per barke

900 EUR

07 Korr 15:48 ,

barke peshkimi

800 EUR

27 Jan 19:23 ,

Anija

02 Tet 10:08 ,

motorri anies

1 000 EUR

Platforma MerrJep.com ofron mundësi të madhe zgjedhjeje në shpalljet për anije me motorr dhe makineri tjera lundruese të cilat lehtësisht mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Karakteristikat e anijeve me motorr


Një anije me motorr, skaf ose motobarkë është një anije lëvizja e së cilës mundësohet nga një motorr. Ekzistojnë lloje të ndryshme të anijeve me motorr duke filluar nga anijet e vogla deri tek jahtet e mëdha, me lloje të ndryshme ndërtimi, funksionimi dhe sistemeve të shtytjes.


Varësisht nga lloji i anijes, ato mund të jenë të pajisura me motorr të brendshëm dhe motorr të jashtëm. Motorri i brendshëm i anijes gjendet brenda anijes ndërsa ai i jashtmi është i instaluar në pjesën e pasme të anijes.


Anije me motorr në shitje


Shpallje për anije me motor. Gjeni ofertat më të mira për për anije me motor të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën.


Shikoni shpalljet dhe gjeni anije me motorr të modeleve dhe markave të ndryshme si Nautica Po-Sea world 34, Maiora 20S, Merizzi, Tecnomar, Dual Craft, Champion 38, Yamaha 38 dhe marka tjera të njohura në MerrJep.com.


Kërkoni anije me motor në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Shit anije me motor të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Nëse keni anije me motor të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme dhe gjej blerësin potencial për anije me motorr në mesin e qindra shpalljeve për makina lundruese në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione