Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Anije dhe skuterë uji | Skutera uji | Kawasaki

2000 , 1
Në fillim