Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Anije dhe skuterë uji | Skutera uji | Markë tjetër

19 Shk 23:39 ,

Hidrofor

100 EUR

31 Dhj 00:37 ,

Shes anije

11 000 EUR

Në fillim