Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Anije dhe skuterë uji | Skutera uji | SeaDoo

13 Tet 13:00 ,

Seadoo Jetski

3 350 EUR

Në fillim