Makineri lundruese si anije dhe skuter uji të reja dhe te perdorura ne shitje

Anije dhe skuterë uji të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni anije me motor, me pedale apo me vela, skutera uji si dhe pjesë dhe paisje për anije dhe skuter të markave të ndryshme si Castagnola, Tecnomar Srl, Merizzi, Dual CraftRaffaelli Kubang dhe marka tjera në MerrJep.com.

05 Korr 19:17 ,

navigatore 3

350 EUR

10 Qer 20:13 ,

Mbajtes per Mootor

60 EUR

10 Qer 18:24 ,

Motorr Johnson

500 EUR

07 Qer 03:26 ,

Gomone navigator 3

300 EUR

29 Maj 13:16 ,

Honda 30

4 200 EUR

16 Maj 23:16 ,

Anije

2 400 EUR

26 Pri 17:30 ,

Anije me ajr

250 EUR

12 Pri 20:38 ,

Yamaha 15

4 500 EUR Price Reduced

Jeni adhurues i detit dhe dëshironi t'i kaloni muajt e verës në det dhe rehati? Shikoni shpalljet për makina lundruese, anije dhe motor uji dhe zgjedhni ofertën ideale për ju në mesin e 332 shpalljeve në MerrJep.com. Kërko për anije dhe motor uji nga rehatia e shtëpisë suaj në Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë dhe gjithë Kosovën në MerrJep.com.

Anije dhe motor uji nga markat dhe modelet më të njohura në shitje

Platfroma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje në kategorinë “Gjitha llojet e makinave lundruese”.

Shiko shpalljet për makina lundruese dhe blej anije me motor, me pedale dhe me vela, skutera uji si dhe pjesë dhe paisje për makina lundruese nga marka të ndryshme si CastagnolaTecnomar SrlMerizziDual Craft, Raffaelli Kubang dhe marka tjera të makinave lundruese.

Blej dhe shit makina lundruese në MerrJep.com

Bleni makina lundruese dhe shijoni eksplorimin e detit në stinën e verës dhe jo vetëm. Makinat lundruese janë të dizajnuara për të shijuar knaqësitë verore për të gjithë ata që preferojnë të eksplorojnë ujërat detare. Atëherë çfarë po prisni?

Shikoni shpalljet për makina lundruese të reja dhe të përdorura në shitje. MerrJep.com iu ofron zgjedhje të madhe të markave të makinave lundruese si CastagnolaTecnomar SrlMerizzi, Dual Craft, Raffaelli Kubang dhe shumë marka tjera të njohura.

Nëse keni makina lundruese të reja apo të përdorura për të shitur, regjistroni shpallje në MerrJep.com dhe gjeni blerësin potencial të anijes apo motorit tuaj në mesin 332 shpalljeve për makina lundruese në MerrJep.com.

E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme të motorit ujor apo anijes tuaj është të shkruani të gjitha detajet e makinës lundruese dhe numrin kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktoj.
Në fillim