Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Anije dhe skuter uji - Anije me motor, pedale, vela dhe skutera uji

Anije dhe skuter uji të rinj dhe të përdorur në shitje. Kaloni momentet më të mira në rrezet e diellit duke lundruar me anije apo skuter uji cilësore nga markat më të njohura të makinave lundruese.


Në këtë kategori të MerrJep.com ju mund të gjeni anije me motor, me anije me pedale, anije me vela, skutera uji si dhe pjesë dhe paisje për anije dhe skuter uji të markave të ndryshme si Castagnola, Tecnomar Srl, Merizzi, Dual Craft, Raffaelli Kubang dhe marka tjera në MerrJep.com.

160 750 EUR
290 000 EUR
347 200 EUR
400 000 EUR

Shikoni shpalljet për makina lundruese si anije dhe skuter uji dhe zgjedhni ofertën ideale për ju në mesin e 402 shpalljeve në MerrJep.com.


Kërkoni për anije dhe motor uji nga rehatia e shtëpisë suaj në Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë dhe gjithë Kosovën në MerrJep.com.


Anije dhe skuter uji nga markat dhe modelet më të njohura në shitje


Gjeni anije dhe skuter uji dhe shijoni eksplorimin e detit në stinën e verës dhe jo vetëm. Makinat lundruese janë të dizajnuara për të shijuar knaqësitë verore për të gjithë ata që preferojnë të eksplorojnë ujërat detare. Atëherë çfarë po prisni?


Platfroma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje në kategorinë “Anije dhe skuter uji”.


Shiko shpalljet për makina lundruese dhe blini anije me motor, me pedale dhe me vela, skutera uji si dhe pjesë dhe paisje për makina lundruese nga marka të ndryshme si Castagnola, Tecnomar Srl, Merizzi, Dual Craft, Raffaelli Kubang dhe marka tjera të makinave lundruese.


Si të kërkoni për anije dhe skuter në MerrJep.com


Në këtë kategori të MerrJep ju mund të gjeni qindra shpallje për anije dhe skuter uji të markave dhe modeleve të ndryshme, gjë që mund të ju vështirësojë gjetjen e anijes apo skuterit që plotëson kërkesat dhe nevojat tuaja personale.

Për këtë arsye, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim përfshirë modelin e anijes apo skuterit.


Një formë tjetër kërkimi mund ta bëni duke shkruajtur në kutinë e kërkimit "anije me motorr", "skuter uji" apo fraza të tjera kërkimi që përfshijnë modelin e anijes.


Shit makina lundruese në MerrJep.com


Nëse keni anije dhe skuter uji të reja apo të përdorura për të shitur, regjistroni shpallje në MerrJep.com dhe gjeni blerësin potencial për anije dhe skuter uji në mesin 402 shpalljeve për makina lundruese në MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme të motorit ujor apo anijes tuaj është të shkruani të gjitha detajet e makinës lundruese dhe numrin kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktoj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione