Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma - Bandazhe dhe Fellne të reja dhe të përdorura në shitje

Koha për goma dhe bandazhe të reja? Na lejoni ta bëj kërkimin tuaj pak më të lehtë, duke ndarë me ju shpalljet për goma dhe bandazhe që mund t’i gjeni në MerrJep.com.


Në këtë kategori të MerrJep.com mund të gjeni llojet më të njohura në shpalljet goma dhe bandazhe përfshirë goma të verës dhe dimrit si Goodyear, Michelin, Bridgestone, Dunlop për të gjitha llojet e veturave dhe makinave.


Shikoni shpallje për goma, fellne, bandazhe të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni atë që ju duhet në mesin e mijëra shpalljeve ditore për të gjitha llojet e gomave!

30 Nën 21:18
Linku:
Goma dhe Bandazhe , Therandë

Goma te dimrit me Felga

200 EUR Price Reduced

01 Dhj 04:00
Linku:
Goma dhe Bandazhe , Kaçanik

Shiten Fellnet Nr. 17

250 EUR


Sot 21:56 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Goma

300 EUR

Sot 21:54 Goma dhe Bandazhe , Dardanë

shiten fellnet audis 15 coll 75 euro

70 EUR Price Reduced

Sot 21:53 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne me guma 225/55/R17

280 EUR

Sot 21:53 Goma dhe Bandazhe , Besianë

Goma 225/40/R19 te Veres Viti 2020

225 EUR

Sot 21:14 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Fellne 17 per Audi

430 EUR

Sot 21:05 Goma dhe Bandazhe , Prizren

rropkapne 16

25 EUR

Sot 21:05 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Guma 15

100 EUR

Sot 20:50 Goma dhe Bandazhe , Besianë

Bandash 16

45 EUR Price Reduced

Sot 20:49 Goma dhe Bandazhe , Besianë

Fellne 17 golf 5-6-7

300 EUR


Keni nevojë të ndërroni gomat e veturës apo makinës tuaj? Kërkoni në MerrJep.com në mijëra shpallje për goma dhe bandazhe për të gjitha llojet e veturës. Ju duhet vetëm të kërkoni për llojin e gomave që ju duhet dhe të shikoni se cila është oferta më e mirë për ju.


Gomat e verës


Çdo lloj i gomave është i dizajnuar të iu përshtatet gjendjes atmosferike gjatë të cilës ju do të vozisni. Gomat e verës janë të dizajnuara t’i ofrojnë veturës apo makinës tuaj performancë komode gjatë motit të nxehtë dhe me diell dhe janë të fokusuara të funksionojnë në kushte të tilla atmosferike. Pra, të thatë dhe me diell.


Gomat e dimrit


Para se të fillojnë ditët e ftohta dhe me borë të dimrit, ju duhet t’i keni të vendosura gomat e dimrit në veturën apo makinën tuaj.


Moti i ftohtë dhe rrugët me akull dhe ngrica do të bëjnë që vetura juaj të rrëshqasë gjatë vozitjes, prandaj ju duhet patjëtër t’i zëvendësoni gomat e verës me gomat e dimrit.


Gomat e dimrit ofrojnë vozitje komode dhe funksionale në temperatura të ulëta dhe në kushtë të rënduara atmosferike kur rrugët janë të rrëshqitëshme dhe me akull.Ndërroni gomat në stinën e duhur


Për të pasur një vozitje komode dhe të rehatshme në secilën stinë të vitit ju duhet t’i ndërroni gomat e veturës tuaj për t’ia përshtatur periudhës në të cilën ju vozitni.


Qofshi duke kërkuar goma të reja apo goma të vjetra për veturën apo makinën tuaj, MerrJep iu ofron përzgjedhje të madhe të të gjitha llojeve të gomave verore, dimërore dhe me gjerë.Shisni goma në MerrJep


Nëse posedoni goma që nuk i përdorni më dhe jeni duke kërkuar një vend për t'i shitur atë pasi që nuk ju duhet më, MerrJep.com është platforma e duhur për ju.

Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për goma dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për shitje të gomave në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione