Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Niva - Goma dhe Bandazhe Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Niva,kategori Autopjesë dhe Pajisje,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Niva Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Tet 16:24 Goma dhe Bandazhe , Prizren

Gomat 17

150 EUR

06 Korr 14:09 Goma dhe Bandazhe , Besianë

Bandasha per llada niva

06 Maj 13:50 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Niva

165 EUR

20 Sht 01:36 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Goma per Lada NIVA 4x4

200 EUR

20 Sht 01:36 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Goma per Lada NIVA 4x4

200 EUR

20 Sht 01:36 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Goma per Lada NIVA 4x4

200 EUR

02 Maj 08:56 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Bandash per gjipa Vitara, Niva etj

01 Jan 16:50 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Bandash per LADA NIVA

30 Nën 00:22 Goma dhe Bandazhe , Ferizaj

Niva

200 EUR

27 Tet 15:15 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Goma me bandasha per niva

230 EUR

17 Pri 20:28 Goma dhe Bandazhe , Therandë

Fellne 15

90 EUR

31 Gush 13:45 Goma dhe Bandazhe , Prizren

Shiten fellne 18

1 EUR Price Reduced

14 Dhj 08:32 Goma dhe Bandazhe , Deçan

Lada Niva

50 EUR Price Reduced

06 Pri 23:06 Goma dhe Bandazhe , Prizren

Suzuki

120 EUR

23 Jan 17:51 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Goma per xhip

90 EUR

12 Jan 12:56 Goma dhe Bandazhe , Ferizaj

Goma per lada niva

140 EUR

08 Sht 20:14 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Shes pjes per lada niva

100 EUR

01 Korr 21:29 Goma dhe Bandazhe , Mitrovicë

4 goma

200 EUR

11 Mar 22:36 Goma dhe Bandazhe , Ferizaj

Lada niva

80 EUR

06 Mar 22:44 Goma dhe Bandazhe , Ferizaj

Pjese per LADA NIVA

180 EUR

23 Jan 15:45 Goma dhe Bandazhe , Ferizaj

Fellne

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Niva | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • niva në kategorinë Vetura | Tata
  • niva në kategorinë Vetura | Peugeot
  • niva në kategorinë Vetura
  • niva në kategorinë Makina
  • niva në kategorinë Vetura | Audi | A8
  • Niva në kategorinë Pjesë rezerve
  • niva në kategorinë Terren/Offroad
  • Niva në kategorinë Vetura | Lada | Niva
  • Niva në kategorinë Vetura | Suzuki | Jimny
  • Niva në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione