Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma, bandazhe, fellne të reja dhe të përdorura në shitje


Bleni goma në MerrJep.com dhe gjeni llojet më të njohura të gomave të veres dhe dimrit si Goodyear, Michelin, Bridgestone, Dunlop për të gjitha llojet e veturave dhe makinave. Shikoni shpallje për goma, fellne, bandazhe të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni atë që ju duhet në mesin e mijëra shpalljeve ditore për të gjitha llojet e gomave!
Sot 16:25 ,

Goma

60 EUR


Keni nevojë të ndërroni gomat e veturës apo makinës tuaj? Kërkoni në MerrJep.com në mijëra shpallje për goma, fellne dhe bandazhe për të gjitha llojet e veturës. Ju duhet vetëm të kërkoni për llojin e gomave që ju duhet dhe të shikoni se cila është oferta më e mirë për ju


Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të gomave të dimrit apo të verës në shitje në gjithë Kosovën. Gjeni goma të reja dhe goma të përdorura të markave të ndryshme si goma Continental, goma Michelin, goma Matador, goma Good-Year për automjete në shitje në MerrJep.com.


Goma të reja dhe goma të përdorura në shitje


MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të gomave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura si goma Michelin, goma Continetal, goma Good-Year,Bridgestone, Dunlop dhe marka tjera të njohura me çmimet më të volitshme në treg.


Filtroni shpalljet në bazë të filtrave për kërkim që MerrJep.com ofron duke shtuar çmimin dhe gjeni gomat që i përshtatet nevojave tuaja personale në MerrJep.com.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione