Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë rezervë për të gjitha llojet e veturave

Pjesë rezervë, të reja dhe të përdorura për të gjitha llojet e veturave në qytetin e Prishtinës.


Tek ne ju mund të gjeni mijëra shpallje për pjesë për vetura të postuara nga klientët tanë në baza ditore. Gjeni shpallje për pjesë rezervë në shitje duke përfshirë goma të reja, goma të përdorura, timon, drita, branik, leda dhe pjesë të tjera veturash.

Sot 17:31 Pjesë rezerve , Prishtinë

Timon per Audi me 60 mi km

150 EUR

Sot 15:50 Pjesë rezerve , Prishtinë

GOLF 4 1.9 TDI PA DOGAN

1 999 EUR

Pjesë për vetura në shitje. Platforma MerrJep.com është vendi ideal ku ju mund të gjeni pjesë të ndryshme veturash me çmimet më të volitshme në treg.


Shikoni shpalljet, analizoni përshkrimin dhe mblidhni informacionet e nevojshme për të kryer një blerje të suksesshme të pjesëve që ju duhen për veturën tuaj vetëm duke shfletuar faqen tonë MerrJep.com e cila numëron mijëra shpallje për auto pjesë në shitje në gjithë Prishtinën.


Pjesë rezervë për të gjitha llojet e veturave


Keni pjesë të veturave apo të makinave që kanë nevojë për ndërrim? Mos kërkoni më tepër. Tek ne mund t'i gjeni të gjitha duke filluar nga pjesë rezervë, pjesë këmbimi dhe auto pjesë të reja dhe të përdorura për veturën apo makinën tuaj.


Platforma e MerrJep.com iu ofron mundësinë të gjeni pjesë rezervë për veturën apo makinën tuaj brenda qytetit të Prishtinës. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni pjesë për BMW, pjesë për Golf 4, pjesë për Mini Cooper, etj.


Gjeni lehtësisht pjesë rezervë si bateri, fellne, sprinter, auto pjesë origjinal, dizne, pjesë këmbimi, karrika, veshje për veturën apo makinën tuaj, drita e shumë pjesë të tjera origjinale në MerrJep.com.


Ku mund të blini pjesë për vetura në shitje?


Nëse po kërkoni një marrëveshje të mirë me një shitës të pjesëve të veturave, keni ardhur në vendin e duhur. Në MerrJep.com, ju do të gjeni zgjedhjen më të mirë për veturën tuaj pranë jush.


Për të gjetur më lehtë shpallje për pjesë për vetura në shitje, të cilat përkojnë me kërkesat tuaja, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat për kërkim duke përfshirë llojin dhe çmimin e pjesës.


Për të gjithë ju që jeni nën buxhet dhe po kërkoni pjesë veturash me çmim më të ulë, ne ju rekomadojmë të përdorni filtrin "çmimi më i ulët" për të parë shpallje sipas buxhetit tuaj.


Nëse gjatë kërkimit tuaj ju nuk hasni në pjesë veturash që plotësojnë kërkesat tuaja, MerrJep.com ju mundëson të bëheni pjesë e platformës tonë duke regjistruar shpallje për paisjen që kërkoni.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione