Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

polir - Autopjesë dhe Pajisje Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polir,kategori Autopjesë dhe Pajisje,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polir Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Korr 12:40 Të tjera , Prishtinë

Set per Auto Detailing

40 EUR Price Reduced

08 Qer 12:39 Të tjera , Fushë Kosovë

branik mbrapa i golf 5

30 EUR

28 Maj 16:21 Të tjera , Prishtinë

per polir e pastrim kimik

1 600 EUR

14 Jan 11:54 Të tjera , Prishtinë

Auto color

25 Tet 20:46 Pjesë rezerve , Dardanë

Maqin per polir

300 EUR

01 Tet 12:58 Të tjera , Gjilan

Branik per Bmw E60 Dhe Shtopat

180 EUR Price Reduced

24 Maj 14:22 Të tjera , Malishevë

Maqina per Polir

120 EUR

15 Maj 16:12 Goma dhe Bandazhe , Gjakovë

Bandasha18 dhe goma

350 EUR Price Reduced

15 Maj 08:43 Pjesë rezerve , Prishtinë

Bmw X5 G05

19 Pri 22:52 Të tjera , Gjilan

Shiten bresalica e polirit dhe tjetr me vibrim

55 EUR

07 Sht 17:35 Të tjera , Prishtinë

Maqine per Polir

50 EUR Price Reduced

26 Gush 15:50 Pjesë rezerve , Ferizaj

Maqin per polir

90 EUR

10 Maj 21:53 Pjesë rezerve , Pejë

Maqin per polir

30 EUR

04 Pri 11:08 Të tjera , Gjakovë

Polir te dritave te vetures

04 Pri 11:06 Të tjera , Gjakovë

Polir i dritave

08 Jan 17:48 Pjesë rezerve , Mitrovicë

Makin per mprerje thikave

120 EUR

29 Dhj 11:30 Të tjera , Therandë

Polir Sonax origjinal 2 dursh

40 EUR

16 Dhj 10:33 Të tjera , Mitrovicë

Polir dhe interjer

25 EUR

08 Dhj 18:44 Të tjera , Prizren

Flex per polir

90 EUR

07 Dhj 18:56 Të tjera , Gjakovë

polir i dritave te vetures

28 Korr 19:01 Të tjera , Prishtinë

Makine per Polir

25 EUR

27 Pri 23:52 Të tjera , Lipjan

polir 3m

60 EUR

20 Korr 12:36 Të tjera , Gjilan

Polir per makinë

35 EUR

08 Shk 11:44 Të tjera , Malishevë

maqin per polir

07 Dhj 21:35 Pjesë rezerve , Gjilan

Polir maqinë

220 EUR

25 Qer 12:20 Të tjera , Prishtinë

Auto polir

30 EUR

07 Pri 22:27 Goma dhe Bandazhe , Ferizaj

Bejm riparimin e fellneve

29 Mar 21:55 Goma dhe Bandazhe , Lipjan

Fellnet

350 EUR

14 Mar 22:45 Të tjera , Mitrovicë

Maqin per polir

17 Shk 10:41 Të tjera , Gjilan

Shes makinen per polir te veturave

45 EUR Price Reduced

21 Nën 18:26 Styling dhe Pajisje Sportive , Prishtinë

Shes Polir Per Vetura

3 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polir | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • polir në kategorinë Biçikleta
  • polir në kategorinë Styling dhe Pajisje Sportive
  • polir në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Polir në kategorinë Banesa
  • Polir në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • polir në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Polir në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • polir në kategorinë Për meshkuj
  • polir në kategorinë Punë
  • Polir në kategorinë Elektronika

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione