Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motokultivatorë të markave Imt, Golding, Fergusan, Kawasaki dhe marka tjera në MerrJep.com

Moto-kultivatorë të ri dhe të përdorur në shitje në gjithë Kosovën. Gjeni kultivatorë, kultivatorë me frez, golldon me kosë, plug, makinë mbjellëse dhe moto-kultivatorë tjerë bujqësorë të markave Imt, Golding, Fergusan, Kawasaki e shumë marka tjera në MerrJep.com.

29 Qer 08:22 Moto-kultivatorë , Gjilan

Kultivator 507 dizel

1 100 EUR

16 Sht 23:52 Moto-kultivatorë , Prishtinë

Unlu

1 EUR

05 Sht 23:51 Moto-kultivatorë , Rahovec

shitet

150 EUR

10 Qer 12:31 Moto-kultivatorë , Ferizaj

Shitet 1 Motokultivator

1 EUR

10 Qer 12:31 Moto-kultivatorë , Ferizaj

Shitet 1 Motokultivator

1 EUR

12 Sht 14:57 Moto-kultivatorë , Ferizaj

Sharre e Druve

04 Pri 21:17 Moto-kultivatorë , Malishevë

Shese goldani me prokolic

1 200 EUR

23 Gush 19:14 Moto-kultivatorë , Pejë

Mjellse e Misrit

1 000 EUR

23 Gush 19:14 Moto-kultivatorë , Pejë

Maqina per patate (Mixer)

5 000 EUR

19 Jan 09:51 Moto-kultivatorë , Prizren

FREZA MIRA NAFTE

19 Jan 09:51 Moto-kultivatorë , Prizren

FREZE E MADHE

03 Sht 09:32 Moto-kultivatorë , Shtërpcë

Shitet Tomavinkoviq

1 450 EUR

12 Shk 15:02 Moto-kultivatorë , Ferizaj

Kultivator 509

2 000 EUR

25 Dhj 18:22 Moto-kultivatorë , Rahovec

Freza LELY

02 Nën 17:27 Moto-kultivatorë , Rahovec

MOTO-KULTIVATOR

04 Shk 15:50 Moto-kultivatorë , Artanë

FERTILIZER SPREADER

160 EUR

04 Shk 15:38 Moto-kultivatorë , Artanë

ROTARY DRUM MOWER

700 EUR

04 Shk 15:38 Moto-kultivatorë , Artanë

HAY RAKE

190 EUR

Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit I shtëpisë suaj.


Gjej moto-kultivatorë me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për moto-kultivatorë të ri dhe të përdorur në shitje.


Bli dhe shit moto-kultivatorë të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Shpallje për moto-kultivatorë. Gjeni ofertat më të mira për moto-kultivatorë të ri dhe të përdorur në gjithë Kosovën.


Shikoni shpalljet dhe gjeni makineri të ndryshme si kultivator 509 Kos, Imt 506 kultivator, motokultivator 509, prokolic për kultivatorë 509, motokultivator Honda, vllaq 509, kositëse bari Honda dhe lloje tjera të makinerive në MerrJep.com.


Nëse keni moto-kultivatorë të ri po të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com.


Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për motokultivatorë, vllaq, kositëse bari, kultivatorë etj dhe gjej blerësin potencial në mesin e 4.256 shpalljeve për moto-kultivatorë në gjithë Kosovën dhe gjej makinerinë që ju përshtatet.


Kërkoni moto-kultivatorë në bazë të markës, modelit, çmimit dhe vitit të prodhimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione