Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi për makineri bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën

Pjesë rezervë për makina, makineri bujqësore dhe pyllore të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën.


Gjeni kultivator, krilla, makinë mbjellëse goma, makinë mbjellëse, pllugj, mullinj, motorë, kosë, mbjellëse gruri, dhe pjesë tjera për makina bujqësore të markave Massey Ferguson, Deutz Fahr,Fiat, John Deere dhe shumë marka tjera në MerrJep.com.

21 Tet 14:32 ,

Mjellse Grurit

1 600 EUR

Gjeni pjesë rezervë për makineri bujqësore dhe pyllore shpejt dhe leht


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit I shtëpisë suaj.


Gjej pjesë rezervë me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për pjesë rezervë për moto-kultivatorë, kultivatorë, makina korrëse, lidhëse dhe makina tjera bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje.


Kërkoni pjesë rezervë për makina, makineri bujqësore dhe pyllore në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Pjesë rezervë për makina, makineri bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Shpallje për pjesë rezervë të reja dhe të përdorura për makina, makineri bujqësore dhe pyllore në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për kultivatorë, krilla, makinë mbjellëse, goma, mullinj, motorë të ri dhe të përdorur në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për pjesë këmbimi nga marka të ndryshme si Massey Ferguson, Deutz Fhr, Fiat, John Deere dhe shumë marka tjera në MerrJep.com.


Nëse keni pjesë rezervë për makineri bujqësore të reja po të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com.


Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme dhe gjej blerësin potencial në mesin e 3.207 shpalljeve për pjesë rezervë të makinerive bujqësore në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione