542 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

18 Tet 20:19 ,

Traktor 542

2 200 EUR

09 Tet 20:03 ,

Imt 542

05 Tet 21:51 ,

Shitet kabina

500 EUR

04 Tet 19:50 ,

Traktor

03 Tet 19:58 ,

Lug per traktor

500 EUR

29 Sht 11:18 ,

Imt 542

3 800 EUR

28 Sht 10:51 ,

Pllug

110 EUR

19 Sht 14:52 ,

Traktor 542

19 Sht 14:52 ,

Traktor 542

12 Sht 17:03 ,

Traktor IMT 542

5 000 EUR

02 Sht 20:47 ,

Shitet

25 Gush 09:48 ,

Shes traktorin

3 000 EUR

05 Gush 20:54 ,

Guma

03 Gush 21:50 ,

Shitet kosa

200 EUR


Kërkime të ngjashme

542 542 542 542 542 542

Në fillim