Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

KRAN - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe KRAN,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj KRAN Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Korr 08:30 Të tjera , Gjakovë

Shes kran gjendje te rregull

1 400 EUR

07 Korr 04:32 Të tjera , Pejë

Per ngritjen e dongave.

20 Maj 23:49 Të tjera , Pejë

Kran plehu

05 Pri 02:05 Të tjera , Pejë

Kran

02 Pri 22:02 Të tjera , Pejë

Kran për traktor

19 Mar 18:54 Të tjera , Pejë

grajfer me rrotor per kran

12 EUR

18 Mar 16:50 Traktorë , Prishtinë

Kran me Grajfer & Tfurk plehu

3 100 EUR

19 Jan 23:01 Të tjera , Gjakovë

Kran plehu

07 Dhj 18:47 Të tjera , Gjakovë

Kran plehu

05 Dhj 18:16 Të tjera , Prishtinë

Kran Atlas

4 500 EUR

08 Nën 11:26 Traktorë , Burim

Shitet traktori Fend me kran

08 Sht 17:29 Makina lidhëse , Skenderaj

Kran per ngarkim druve etj

29 Maj 15:08 Traktorë , Vushtrri

Kran per Rrotoballa

1 EUR Price Reduced

01 Mar 00:51 Traktorë , Gjakovë

Shitet Kran ngarkues i plehut

1 300 EUR

24 Shk 16:02 Traktorë , Gjakovë

Kran bager

1 300 EUR

23 Shk 19:47 Të tjera , Therandë

Shes mjetet bujqesore

3 800 EUR

20 Shk 17:53 Traktorë , Gjakovë

Kran bager

1 300 EUR

10 Shk 22:25 Traktorë , Viti

Traktor Same Saturno 80

6 500 EUR

08 Shk 17:21 Traktorë , Viti

traktor dong feng 404

17 Dhj 19:40 Traktorë , Klinë

Kran

11 Dhj 16:00 Traktorë , Viti

Traktor • Massey Ferguson 1200

10 000 EUR Price Reduced

23 Nën 07:21 Të tjera , Klinë

Kran per ngarkim t plehut

1 000 EUR

14 Nën 14:52 Të tjera , Vushtrri

Kran

13 EUR

15 Tet 03:19 Traktorë , Viti

UUU shittt FIAT Traktor me Zingjirë

6 000 EUR

13 Sht 19:52 Të tjera , Klinë

Shiten mjetet bujqesore

31 Maj 22:43 Traktorë , Ferizaj

Shes kran per ngarkim e plehuet artificjal

550 EUR

14 Maj 21:49 Traktorë , Shtime

sinxhir

140 EUR

28 Pri 00:14 Të tjera , Prizren

Kran

23 Pri 19:07 Traktorë , Shtime

singjir per kran

23 Pri 19:07 Traktorë , Shtime

singjir per kran

06 Pri 19:45 Të tjera , Gjakovë

Rimorkio me kran

26 Mar 15:13 Traktorë , Klinë

Kran per ple

1 100 EUR

16 Shk 11:26 Traktorë , Shtime

Shes kran per ngarkim e plehuet artificjal

550 EUR

22 Jan 14:12 Të tjera , Pejë

Kran. Ngarkues i plehut.

21 Jan 20:18 Të tjera , Pejë

Kran. Ngarkues i plehut.

26 Dhj 14:51 Traktorë , Pejë

Shitet Traktori Valmet per mal

13 Dhj 14:34 Makina korrëse , Pejë

Big traktor per Malije specjal

27 Nën 13:10 Të tjera , Prishtinë

Shitet kamioni mercedes benz 13 24

17 000 EUR

16 Nën 22:58 Traktorë , Gjakovë

Trraktor Ursus

17 Tet 07:44 Traktorë , Lipjan

John deree 6410

21 Sht 20:27 Të tjera , Ferizaj

Sajlle

3 EUR

27 Korr 11:09 Moto-kultivatorë , Pejë

Kamion mercedes

1 EUR

06 Qer 15:11 Të tjera , Burim

kran per ngarkes te plehit

2 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj KRAN | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kran në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kran në kategorinë Makina
  • Kran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • Kran në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • KRAN në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • kran në kategorinë Vetura | Toyota
  • kran në kategorinë Të tjera
  • kran në kategorinë Makina dhe Vegla
  • kran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • kran në kategorinë Patundshmëri

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione