Kombaj në shitje - Shpallje për shitje të kombajave Massey Ferguson, New Holland, Zmaj etj

Kombajat e reja dhe të përdorura që janë të listuara në MerrJep janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për këdo që kërkon të punojë tokën.


Ne kemi një gamë të gjerë të kombajave nga prodhuesit më të njohur. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar kombaj John Deere, kombaj Zmaj, kombaj Bunkerm, kombaj Bourgoin etj ne kemi atë që ju nevojitet me çmime të arsyeshme.

Dje 23:03 ,

Claas senator 90

4 800 EUR

Dje 14:10 ,

Claas Mercator 75

4 500 EUR

07 Qer 09:43 ,

Kombaj 142

8 000 EUR

20 Maj 21:36 ,

Kombaj

3 900 EUR Price Reduced

MerrJep.com - Tregu më i madh për shitblerje të makinave bujqësore në vend.


Shfletoni faqen tonë për të parë shpallje për kombaj në shitje të të gjitha markave, dimensioneve dhe fuqive me çmimet më të mira në treg.


Kombaj në shitje


Kombaja është një makinë bujqësore që kombinon korrjen e drithërave, barit, sanë, kashtës dhe foragjereve në një operacion të vetëm. Çdo fermer që dëshiron të punojë tokën në format e cekura më lartë, ka nevojë për makineri të përshtatshme bujqësore apo një kombaj që do t'ia lehtësonte punën.

MerrJep.com ofron një gamë të gjerë të kombajave nga markat më të njohura në shitje. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni kombaj të përshtatshme për korrje të grurit, barit dhe veprimtarive tjera bujqësore.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar kombaj me më shumë kuaj fuqi apo më pak, këto janë markat dhe modelet e kombajave që mund t'i gjeni të listuara për shitje në MerrJep.com: kombajn Zmaj, kombajn Claas, kombajn Zmaj 133, John Deere, kombaj Bourgoin dhe më shumë.


Si të gjeni kombajën që kërkoni?


Nëse jeni duke kërkuar për një kombaj për veprimtari të ndryshme bujqësore, ju jeni në platformën e duhur! Platforma MerrJep.com është mënyra më e shpejtë dhe e sigurt për të gjetur kombaj për fermën tuaj.


Për një kërkim sa më të saktë ne ju rekomandojmë të shkruani në kutinë e kërkimit markën apo modelin e kombajës që kërkoni për shembull: "kombaj Zmaj" "Kombaj John Deere" etj. Kështu ju do të arrini më shpejtë tek kombaja për të cilën ferma juaj ka nevojë.


Shisni kombaj në MerrJep.com


Nëse posedoni kombaj të cilën nuk e përdorni më, shfrytëzojeni këtë mundësi të bëni para nga shitja e tyre, Platfroma MerrJep.com iu mundëson të krijoni shpallje falas dhe të shisni produktet tuaja në kohë reale.

E gjitha çfarë duhet të bëni është të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljeve dhe kështu ju do të vendosni shpalljen tuaj për kombaj në shitje në mesin e 70.000 blerësve potencial të MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione