Motor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

Dje 13:26 ,

IMT 542 ME RKS

3 250 EUR

10 Jan 21:30 ,

Kombaj sillazh

11 000 EUR

03 Jan 16:34 ,

Kombaj JOHN DEERE 630

8 500 EUR

28 Dhj 19:10 ,

Lamborghini 955

9 900 EUR

13 Dhj 16:21 ,

Shitet traktori Buhrer

2 100 EUR

08 Dhj 15:41 ,

Motor

980 EURNë fillim