Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pllugji - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pllugji,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pllugji Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:27 Pjesët rezerve , Besianë

Pllugji te shum llojeve

27 Sht 21:31 Traktorë , Prishtinë

Traktor

27 Sht 07:53 Pjesët rezerve , Ferizaj

Plugji 755 imts

27 Sht 07:49 Pjesët rezerve , Ferizaj

tomavk plugji vlaqa

26 Sht 07:50 Pjesët rezerve , Ferizaj

Pllugji si te ri

26 Sht 07:40 Pjesët rezerve , Ferizaj

Pllugj 2 par756imts

26 Sht 07:40 Pjesët rezerve , Ferizaj

Kosa e plugji toma vnkoviqit

26 Sht 05:52 Pjesët rezerve , Besianë

Pllugji beogradit

24 Sht 21:39 Traktorë , Drenas

pllugji

23 Sht 15:39 Moto-kultivatorë , Drenas

Pllugji

21 Sht 05:52 Të tjera , Ferizaj

pllugji Rrotllus

31 Gush 22:11 Të tjera , Vushtrri

Pllugj

13 Gush 04:02 Të tjera , Besianë

Pllugji rrotullues dhe valaka

07 Korr 08:55 Pjesët rezerve , Ferizaj

Plugj me 3 umi

05 Korr 07:10 Traktorë , Skenderaj

Terrpedo d4006

2 000 EUR

15 Qer 13:47 Traktorë , Dardanë

Shitet Traktori

28 Maj 15:45 Traktorë , Lipjan

Jehn deere 2140

9 000 EUR

24 Maj 23:43 Të tjera , Dardanë

shiten freza me pllugji

450 EUR

24 Maj 13:13 Traktorë , Ferizaj

Pllugji

1 EUR

05 Maj 06:12 Traktorë , Lipjan

Jehn deere 2140

9 000 EUR

23 Pri 15:14 Të tjera , Besianë

Pllugji te Osijekut

70 EUR

04 Pri 18:35 Makina lidhëse , Therandë

Pllugji rrotulles

1 850 EUR

01 Pri 16:31 Pjesët rezerve , Besianë

6 pllugji te beogradit

23 Mar 02:15 Të tjera , Drenas

pllugji

08 Mar 16:49 Traktorë , Ferizaj

Pllugji

1 EUR Price Reduced

24 Shk 18:02 Traktorë , Gjilan

Shitet ndërrohet Traktori fiat

3 500 EUR

13 Shk 22:39 Të tjera , Ferizaj

Shitet pllugu dhe makina mbjellse

550 EUR

05 Shk 14:02 Të tjera , Lipjan

Pllugji

250 EUR

05 Shk 13:41 Të tjera , Lipjan

Pllugji

200 EUR

03 Shk 09:51 Pjesët rezerve , Vushtrri

PLLUGJI PER 509

02 Shk 23:15 Traktorë , Rahovec

Pllugji te leskofcit

02 Shk 11:30 Pjesët rezerve , Vushtrri

pllugji per kultivator

31 Jan 09:26 Pjesët rezerve , Vushtrri

pllugji me 3 umi

24 Jan 13:46 Të tjera , Lipjan

Shes Pllugj

130 EUR

16 Jan 08:04 Të tjera , Drenas

Pllug

550 EUR

05 Jan 12:55 Traktorë , Dardanë

Shitet traktori zetor 5245

8 500 EUR

03 Jan 20:02 Moto-kultivatorë , Rahovec

Pllugji te liskofcit

350 EUR

31 Dhj 18:24 Traktorë , Besianë

Pllugji

18 Dhj 23:50 Traktorë , Viti

Pllugji

150 EUR

13 Dhj 06:50 Të tjera , Skenderaj

Traktor tomo vinkovicq she's ndrroj

1 350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pllugji | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pllugji në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Pllugji në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Pllugjit në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • pllugji në kategorinë Traktorë | IMT
  • Pllugji në kategorinë Punë
  • pllugji 755 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Pllugji në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • Pllugji në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Pllugji në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • pllugji në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione