Pomp | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

29 Nën 11:36 ,

SHES POMP

01 Nën 21:46 ,

pomp e ujit

350 EUR

15 Tet 17:15 ,

Cistern

1 250 EUR

23 Maj 21:46 ,

Tomos pomp

80 EUR

27 Mar 13:16 ,

Pomp uji

180 EUR

07 Mar 13:48 ,

Cistern Pomp

1 250 EUR

04 Mar 13:59 ,

Pomp e ajrit

350 EUR

28 Shk 15:06 ,

Cistern pomp

1 280 EURNë fillim